Районна газета

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ДЕПУТАТИ РАД УСІХ РІВНІВ!

Щиро вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування - державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту місцевої демократії!

День місцевого самоврядування  стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей незалежно від їхнього віку, поглядів та уподобань.

Сьогодні місцеве самоврядування знаходиться на передовій розвитку й утвердження основ народовладдя, є дієвим інструментом вирішення як місцевих, так і загальнодержавних завдань.

Саме самоврядні органи забезпечують участь людей у розв’язанні життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.

На Вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так і за благополуччя їх жителів.

Нехай розуміння і підтримка Ваших громад завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Бажаю усім працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад наполегливості, витримки і нових здобутків у вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, миру, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів і сподівань.

З повагою

голова Липоводолинської районної державної адміністрації              Іван ЯРЕМЕНКО