Районна газета

ВАСИЛЬ ХОМА: СУМСЬКА ОБЛАСТЬ МАЄ СТАТИ НАЙКРАЩОЮ. ПОЗИТИВНІ ЗМІНИ – ЦЕ РЕЗУЛЬТАТ КОМАНДНОЇ РОБОТИ

Очільник облдержадміністрації Василь ХОМА під час пресконференції повідомив про пріоритетні напрямки роботи у наступному році

Серед основних завдань у роботі, голова облдержадміністрації виділив створення дієвої команди, розвиток високоякісної медицини, залучення в область інвестицій.

Василь Хома зазначив, що сьогодні треба працювати не завдяки, а всупереч обставинам, а головне – на добробут жителів області.

 «Одне колесо не зрушить з місця цілий віз, тому перш за все – маємо сформувати дієву команду. У пріоритеті також високоякісна медицина і створення умов, щоб до області надходили не просто кошти, а великі кошти, адже це – економічний розвиток області та добробут жителів Сумщини», – підкреслив голова облдержадміністрації

Журналісти цікавилися, чому Василь Хома вирішив повернутися на державну службу та як мотивувати підлеглих до ефективної праці.

Голова облдержадміністрації відповів, що під час зустрічі з Президентом України побачив щире бажання Володимир ЗЕЛЕНСЬКОГО змінювати країну. «А якщо ти можеш, то повинен допомагати – так я вирішив для себе», - розповів очільник облдержадміністрації.

За його словами, у структурі Сумської облдержадміністрації та райдержадміністрацій є люди, які можуть працювати, але їх треба правильно завести.

«Повірте мені, я здатен завести і поржавілий ГАЗ. Знаю методи і способи, як стимулювати працювати. Є досить просте правило: Робіть як я, – говорив Василь Хома. – Системний підхід, чітко поставлені завдання, контроль і результат – це головне».

Відео за посиланням: https://youtu.be/9eUGyfaUpU0