Районна газета

ЛІСГОСПИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ РОЗГОРНУЛИ КАМПАНІЮ З ПРОДАЖУ НОВОРІЧНИХ ДЕРЕВЕЦЬ

На Сумщині передноворічна ялинкова кампанія набирає обертів. Ялинки та сосни, вирощені місцевими лісівниками, вишиковуються у місцях торгівлі у надії потрапити на родинне новорічне свято

Наразі вже розгорнута торгівля лісовим новорічним товаром у пунктах продажу лісгоспів, які діють на базі лісництв та центральних садиб підприємств. Таких пунктів в області понад 70. Цьогоріч сумські лісівники підготували до реалізації 40,5 тисяч хвойних дерев. Їх реалізацію здійснюватимуть всі, без винятку, 12 лісгоспів Сумщини.

Поки що новорічні деревця продаються оптовими партіями. Активізацію роздрібної торгівлі лісівники прогнозують на 18-19 грудня (до дня Святителя Миколая) та у переддень, власне, новорічного свята – з 24 грудня. Середня реалізаційна ціна за метр деревця складає 59,5 грн.

Наразі 13,5 тисяч хвойних вже знайшли своїх господарів. Асортимент хвойного товару, що пропонують сумські лісгоспи покупцям, досить різноманітний: живі ялинки та сосни, сосни з формованою кроною, ялинки з закритою кореневою системою (у контейнерах чи горщиках).

Сумський, Краснопільський, Роменський, Тростянецький та Лебединський лісгоспи виростили і готові запропонувати ялинку у горщику. Таких є 600 штук від 30 см (висота деревця, не враховуючи контейнера) до 1 м. Конотопський лісгосп пропонує покупцеві соснові ікебани (зв'язані у форму деревця гілочки сосни).

Додаткові відомості про наявність товару, ціни та місця продажу ви можете отримати за телефоном «гарячої лінії» Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства (0542) 61 11 27 – Федько Володимир Володимирович.

Більш детальну інформацію про це можна дізнатися на сайтах підприємств або зателефонувавши, безпосередньо, до виробників новорічного товару.

Детальніше за посиланням: http://sumylis.gov.ua/pres-sluzhba/anonsi/2389-sumski-lisgospi-zaproshuyut-za-novorichnimi-derevtsyami.html

За матеріалами сайту Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства: http://sumylis.gov.ua/pres-sluzhba/podiji/2417-sumski-lisgospi-rozgornuli-kampaniyu-z-prodazhu-novorichnikh-derevets.html