Районна газета

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

На засіданні колегії Липоводолинської райдержадміністрації розглядалися питання щодо стану надання населенню району житлових субсидій та забезпечення дотримання законодавства про державну службу в апараті та структурних підрозділах Липоводолинської районної державної адміністрації

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир ТКАЧЕНКО, доповідаючи про стан надання населенню субсидій  зазначив, що правом на державну підтримку у вигляді житлової субсидії в опалювальний період 2020-2021 років скористались 2 598 родин Липоводолинського району.

Протягом 2020 року нараховано житлових субсидій на загальну суму 20,6 мільйони гривень.  Організовувалося проведення ряду комплексних інформаційних заходів щодо порядку призначення житлових субсидій.

Про забезпечення дотримання законодавства про державну службу в апараті та структурних підрозділах Липоводолинської районної державної адміністрації проінформувала начальник відділу з організаційної роботи, документообігу, управління персоналом та з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації Лілія КУРОЧКА. Зокрема, вона зазначила, що проведена відповідна робота по забезпеченню здійснення головою райдержадміністрації та керівником апарату своїх повноважень, реалізації державної політики з питань управління персоналом у райдержадміністрації щодо добору персоналу, планування та організації заходів з питань підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, документального оформлення вступу на державну службу, її проходження та припинення.

З метою поліпшення роботи з кожного питання тимчасово виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації прийняті відповідні розпорядження.