Районна газета

НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ

5 січня в комунальному закладі  «Липоводолинський районний будинок культури»  проведено дитячий ранок «Одного разу на новий рік» для  учасників дитячих колективів художньої самодіяльності даного закладу Дітей розважали казкові персонажі: Баба-Яга, Снігурочка, Дід Мороз. Ведучі заходу запропонували маленьким гостям свята цікаву програму з веселими іграми та забавами: діти допомагали  Діду Морозу визволити з полону Баба-Яги Снігуроньку, всі веселились, танцювали, брали участь у цікавих конкурсах.

Всі присутні отримали масу задоволення. Вечір видався на славу.

ДНЮ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА ДНЮ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ!

6 грудня 2016 року в комунальному закладі «Липоводолинський районний будинок культури» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядуванню

Збройні Сили України – це гордість та захист нації, вони сьогодні піднялися з попелу й гідно боронять Україну. З професійними святами всіх українських військовослужбовців та служителів місцевого самоврядування на заході привітали заступник голови Липоводолинської районної державної адміністрації Володимир Грицай, голова Липоводолинської районної ради Віктор Литвиненко та завідувач сектору культури Любов Дикань.

СЕМІНАР-НАРАДА «ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТНІСТЬ БІБЛІОТЕКИ: СУТНІСТЬ, ЗНАЧЕННЯ, ЗАВДАННЯ»

 

30 листопада на базі центральної районної  бібліотеки  ім.Л.Новиченка відбулася  семінар-нарада працівників комунального закладу «Липоводолинська централізована бібліотечна система»  Липоводолинської районної ради на тему: «Планування та звітність бібліотеки: сутність, значення, завдання»

Відкрила нараду директор Світлана Лисенко, яка  підвела підсумки роботи комунального закладу за 2016 рік та визначила основні пріоритети в плануванні на 2017 рік.