Районна газета

ЖИТТЯ БЕЗ НАСИЛЬСТВА

В рамках Всеукраїнського тижня права та на підтримку щорічної акції "16 днів без насильства" в центральній районній бібліотеці ім. Л. Новиченка відбулася правова бесіда «Життя без насильства»

В ній взяли участь начальник відділу «Липоводолинського бюро правової допомоги» Наталія Пилипенко, директор Липоводолинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анна Петрюченко та відвідувачі книгозбірні.

Ведуча познайомила аудиторію з світовою статистикою щодо насильства, а спеціалісти більш детально зупинилися на проблемах подолання насильства в сім'ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми.

БІБЛІОТЕКА НА СЛУЖБІ ГРОМАДИ

В центральній районній бібліотеці ім. Л.М. Новиченка підвели підсумки районного огляду-конкурсу «Бібліотека на службі громади» (ярмарок інноваційних ідей) серед бібліотек КЗ «Липоводолинська централізована бібліотечна система», який проходив з лютого по листопад поточного року

Метою даного конкурсу є впровадження в практику роботи бібліотек інноваційних форм та методів роботи, налагодження співпраці з місцевою владою, закладами культури, освіти та громадою району. В огляді-конкурсі взяли участь 19 бібліотек комунального закладу. Всі бібліотеки-учасниці мали можливість представити досвід своєї роботи через облаштування в районній бібліотеці експозиції, що ілюструвала суть конкурсу.

2018 РІК – ФУНКЦІЇ ТА ЗАВДАННЯ БІБЛІОТЕК ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА

В читальному залі центральної районної бібліотеки ім. Л.М. Новиченка відбулася чергова нарада бібліотечних працівників комунального закладу «Липоводолинська централізована бібліотечна система» на тему «Планування і звітність бібліотек. Напрямки роботи в світлі сучасних вимог»

Відкрила нараду директор комунального закладу Світлана Лисенко, яка наголосила на тому, що в умовах сучасного інформаційного середовища книгозбірні віддають перевагу новим формам роботи та шукають сенси власного буття, перетворюючись на громадсько-публічні центри з різноманітними функціями.

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

З нагоди державних свят Збройних Сил України та  Дня місцевого самоврядування у комунальному закладі «Липоводолинський районний будинок культури» відбулися урочистості

Зі святом присутніх привітали голова районної державної адміністрації  Іван Яременко, голова районної ради Віктор Литвиненко, тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Липоводолинського районного військомату Володимир Лаврик.