Районна газета

СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА: НОВІ МОЖЛИВОСТІ, НОВА ЯКІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ

З метою забезпечення професійного розвитку персоналу сільських бібліотек та підвищення їх кваліфікації  на базі Байрацької сільської бібліотеки-філії комунального закладу «Липоводолинська централізована бібліотечна система» проведено семінар «Сільська бібліотека в умовах соціальних і економічних перетворень»

В ньому взяли участь завідуючі відділами центральної районної бібліотеки ім. Л.Новиченка та районної дитячої бібліотеки.

ТЕХНІЧНИЙ ПРОЦЕС ПРИНІС НОВІ ЗАСОБИ КОМУНІКАЦІЇ

 

Технічний прогрес приніс нові засоби комунікації, а разом з ними нові цінності. Першим проривом у цьому напрямку стала книга, пізніше періодичні друковані видання, потім телеграф, радіо, телебачення і, нарешті, - Інтернет. Звісно, комп’ютер в бібліотеці – це не бібліотека в комп’ютері. Комп’ютер –  засіб зробити знайомство та мандрівку книгою веселішою, привабливішою та вагомішою.

ІВАНА КУПАЛА В ПОДІЛЬКАХ

 

6 липня в центрі села Подільки  було проведено свято Івана Купала  "Зелене купало  в літо упало"

Для подолян  та гостей села  була проведена концертна програма  місцевими учасниками художньої самодіяльності. По закінченню концерту  була спалена Марена, а дівчатка кидали вінки  у річку.

 Святкова дискотека  запалювала подолян та їх гостей аж до самого ранку.

«ЗАЧАРОВАНІ КУПАЛЬСЬКІ ВОГНІ»

В селищі Липова Долина 6 липня в парку відпочинку «Козацький» відбулося масове гуляння Івана Купала «Зачаровані купальські вогні»

Народний вокальний ансамбль «Світанок» (керівник Людмила Орєхова) розпочав свято піснею «Ой на Івана, ой на Купала». Хореографічний колектив «Перлина» (керівник Маргарита Капустинська) виконав купальський хоровод з вінками. Водяний привітав липоводолинців зі святом Івана Купала. А ще на свято завітали вокальний жіночий ансамбль «Вишиванка» Саївського СБК  (керівник Оксана Хуторненко), вокальні ансамблі Русанівського СБК «Вечірні роси» (керівник Павло Захарченко) та «Два кольори» (керівник Олександр Семеліт). Коли вже зовсім звечоріло запалили купальське вогнище та спалили Купайло.