Районна газета

ГОРИТЬ ЗОРЯ ПОЕЗІЇ НАД КРАЄМ, І РІДНЕ СЛОВО СВІТИТЬСЯ У НІЙ…

Вже в котре літературно-мистецька вітальна «Гостини для душі» зібрала любителів та шанувальників поезії

В читальному залі центральної районної бібліотеки ім. Леоніда Новиченка відбулася презентація збірки «Мелодія липового цвіту» творів авторів Липоводолинської літературної студії ім. Федора Швіндіна, що діє при редакції районної газети «Наш край».

ОБЛАСНЕ ДИТЯЧЕ СВЯТО «МИ - МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!»

20 грудня в м. Путивлі на  базі Путивльського районного  будинку  культури   відбулося обласне дитяче свято «Ми  - майбутнє твоє, Україно!». Традиційно, напередодні новорічно-різдвяних свят, Путивльщина зустрічає талановитих вихованців мистецьких шкіл області, які упродовж року гідно представляли Сумщину на Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких заходах

Четвертий  рік поспіль   в  культурно  -  мистецькому  святі приймає  участь  і  Липоводолинська  дитяча школа мистецтв. В  цьому  році  заклад представляли  два  ансамблі: ансамбль балалаєчників (керівник Володимир Самілик, концертмейстер Сергій Гуща) та ансамбль баяністів (керівник Сергій Гуща).

УЧАСТЬ ТА ПЕРЕМОГА У VІІ ВІДКРИТОМУ ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ ВИКОНАВЦІВ НА НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТАХ «РОМЕН»

Днями на базі Роменської дитячої музичної школи пройшов VІІ Відкритий обласний конкурс виконавців на народних інструментах «Ромен»

До складу журі  були запрошені провідні викладачі  Сумського вищого училища мистецтв і культури  ім.Д.С.Бортнянського, викладачі  дитячих мистецьких  навчальних закладів Сумщини. В роботі журі приймав участь і директор комунального закладу «Липоводолинська дитяча школа мистецтв» Володимир Самілик.

Участь у конкурсі взяли 70 учасників з Сумської та Чернігівської областей, які змагалися в п`яти номінаціях: «балалайка», «домра», «бандура», «гітара» та «баян, акордеон».

ГРУДЕНЬ – ЩО НЕ ДЕНЬ, ТО СВЯТО

Хоч народне прислів’я і стверджує, що «сумний грудень і свято і будень», але саме останній місяць року налаштовує кожного з нас на оптимістичну хвилю

Зимовий цикл свят є найбільш популярним і очікуваним в народі. Люди говорять: «Грудень святами багатий!» «Або що не день, то свято». "Зима прийшла і свята привела". І дійсно: взимку майже щодня – свято.

В один з найулюбленіших свят дорослих і дітей – День святого Миколая –читальний зал центральної районної бібліотеки ім. Леоніда Новиченка зібрав усіх бажаючих на гостинні посиденьки «Грудень – що не день, то свято».