Районна газета

УРОЧИСТОСТІ ТА СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

З нагоди Дня захисника України вкомунальному закладі «Липоводолинський районний будинок культури» проведено урочистості та святковий концерт «Ми з України – козацького роду»

Це свято усіх тих, хто покликаний захищати свою Батьківщину, для кого честь, гідність, вірність присязі — не просто слова, а готовність  захищати свою родину, свій народ, свою країну. Зараз, коли на Сході країни триває боротьба за цілісність держави, наші захисники є для нас прикладом доблесті і самовіддачі. Ми віддаємо данину поваги всім, хто інтереси України, її державності поклав вище за власне життя, вище за добробут і благополуччя своїх рідних і близьких.

ТРАДИЦІЙНО НА ДЕНЬ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ В СЕЛІ МОСКОВСЬКЕ ВІДБУЛОСЯ ХРАМОВЕ СВЯТО

Розпочалося святкування ще зранку: звучала музика, біля будинку культури працювало ігрове містечко для дітей, смажилися шашлики, варилася каша, жваво йшла торгівля, продавались лотереї

Потім було оголошено про початок гри «Поле чудес», організатором і ведучою якого була бібліотекар І категорії Московської сільської бібліотеки-філії Світлана Гаркава. Школярі, їх батьки та вчителі організували продаж своїх виробів в рамках акції «Мрії дитинства», кошти від якої  будуть передані на лікування онкохворим дітям та дітям, батьки яких є учасниками АТО. Потім були проведені спортивні змагання: перетягування канату, піднімання гирі.

НАШ КРАЙ ЯК РАЙ

Крокує Липоводолинщиною обласний фестиваль народної творчості „Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний”

З нагоди проведення звітного концерту „Пісенними стежками рідного краю” в приміщенні Подільківського СБК бібліотечні працівники сільських книгозбірень Подільок, Синівки та Підставок організували виставку  робіт народних умільців „Наш край як рай”, присвячену 80-й річниці утворення нашої області.

Сумщина – це земля добрих і щирих, працьовитих і талановитих людей. Про їх таланти та захоплення розповідали бібліотекарі  під час презентації виставки.

ТВОРЧИЙ ЗВІТ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ СИНІВСЬКОЇ, ПІДСТАВСЬКОЇ ТА ПОДІЛЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКИХ РАД

На базі  Подільківського сільського будинку культури було проведено звітний концерт колективів художньої самодіяльності Синівської, Підставської та Подільківської сільських рад, що проходить в рамкахІ етапу обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвяченого 80–й річниці утворення Сумської області    

Звітний концерт розпочався  вокально-хореографічною композицією «Це моя країна» у виконанні солістки  Аліни  Бурик та хореографічного колективу «Смайлики» Подільківського сільського будинку культури.