Районна газета

НАРАДА БІБЛІОТЕЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

На базі центральної районної бібліотеки ім. Леоніда Новиченка відбулася нарада бібліотечних працівників «Планування роботи бібліотеки на 2020 рік: пріоритети діяльності в роботі з громадою»

Відкрила нараду директор комунального закладу «Липоводолинська централізована бібліотечна система» Світлана Лисенко, яка наголосила на тому, що сучасна бібліотека має служити потребам громади, надихати і забезпечувати комфорт її жителям. Вона є просвітницьким, інформаційно-аналітичним центром книги і читання, місцем для спілкування, дискусій і проведення інтелектуального дозвілля.

СВЯТО ВАРЕНИКА

Бібліотека на селі – це платформа для культурного розвитку сільської громади

Сучасна бібліотека повинна швидко адаптуватися до потреб читача, його запитів та уподобань. Кредом Подільківської бібліотеки є: „Бути корисною та затребуваною для своєї громади”. Саме за пропозицією односельчан чотири роки тому було створено жіночий клуб за інтересами „Ветеран”. Відвідують його жінки поважного віку, щоб поспілкуватися, розповісти про наболіле, поділитися радістю, отримати підтримку та пораду у скрутну хвилину. Цього разу членів клубу об’єднало „Свято вареника”, що підготувала і провела бібліотекар Любов Фіненко.

КОЛИ БУЛИ МИ МОЛОДИМИ…

Кожне покоління вважає, що історія починається з нього. А іноді буває дуже хочеться взяти і повернутися назад:  як там жили люди, чи були задоволені життям, як одягалися, що слухали, які фільми дивилися. І взагалі, чи були вони щасливими? Але це не можливо і все ж…

Працівники центральної районної бібліотеки ім.Л.Новиченка підготували та провели ретро-вечірку «Коли були ми молодими…», де надали змогу всім присутнім на заході повернутися  в часи 80-90-х років, побувати на святі спогадів і ностальгії.  Вісімдесяті – це не просто відрізок історії. Це цілий всесвіт, особливий погляд на світ і стан душі… Вісімдесяті – це назавжди…

РІДНЕ СЛОВО ПОЄДНАЛО СЕРЦЯ

В черговий раз в приміщенні центральної районної бібліотеки ім. Леоніда Новиченка відбувся районний конкурс  читців – шанувальників рідної мови «Рідне слово поєднало серця»

Метою заходу є популяризація творів українських  майстрів поетичного слова та формування духовних цінностей молодого покоління,  розвиток основ виразного художнього читання і культури слова, формування умінь і навичок , спрямованих на вираження особистих почуттів засобами мови, літератури і поезії, виявлення та підтримка поетичних, літературних і театрально-мистецьких здібностей жителів району.