Районна газета

КНИГА В ДАРУНОК

Подарована в бібліотеку книга – доброчинна справа та інвестиція у майбутнє. Дарунки книг – це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. А факт надходження  дарів – це показник престижу бібліотеки, її місце у суспільному житті

Цими днями центральна районна бібліотека ім. Л.М.Новиченка одержала у подарунок 53 примірники сучасної української книги від ТОВ «Мрія»  (директор Іван Чайка).

ВЛАСНІ РУЧКИ РОБЛЯТЬ МОДНІ ШТУЧКИ

Для всіх, хто вміє виготовляти вироби власними руками, а ще, для всіх бажаючих цьому навчитися, в читальному залі Липоводолинської центральної районної бібліотеки ім. Л. Новиченка представлена виставка-інсталяція «Власні ручки роблять модні штучки»

На ній розміщені вироби місцевих майстрів-любителів. Зокрема, декоративно-прикладного мистецтва (роботи з художньої різьби по дереву, бісероплетіння, канзаші, вироби із тканини, паперу, металу), вишивки, сучасні українські ляльки та ляльки-обереги.

ТОМУ РОДУ НЕМАЄ ПЕРЕВОДУ, У ЯКОМУ ВСІ МАЮТЬ ЗГОДУ

Шанування батьків своїх – один із найсвятіших обов’язків людини

Декілька років поспіль проводиться в Семенівській бібліотеці родинне свято, на якому вшановуються мами з татами та їхні діти. На літературну годину «Тому роду немає переводу, у якому всі мають згоду» були запрошені родини Зайця Анатолія Івановича та Людмили Петрівни з їх доньками Христиною, Кариною та синочком Денисом; Кравченка Івана Миколайовича та Тетяни Володимирівни з їх дітьми Дашею та Тарасиком; В’юна  Анатолія Васильовича та Валентини Петрівни з доньками Діаною та Вітою; Сердюка Анатолія Петровича та Світлани Петрівни, поруч з якими їх син Дмитро.

ЄДИНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ

З метою надання інформації про права, свободи та обов’язки громадян України, що закріплені у відповідних законодавчих актах, у зв’язку з відзначенням Дня Конституції України,  в читальному залі центральної районної бібліотеки ім. Л.М.Новиченка відбувся єдиний інформаційний день на тему  «Права, свободи та  обов’язки людини і громадянина гарантовані  Конституцією України»   

Провідний бібліограф Надія Гуржій  проінформувала присутніх працівників галузі культури  про загальні права, свободи та обов’язки громадян, які гарантуються Конституцією України, зупинилися на питанні щодо виборчого права громадян.