Районна газета

ДУХОВНО-МОРАЛЬНІ І ХРИСТИЯНСЬКІ ЦІННОСТІ У СУЧАСНОМУ ВИХОВАННІ КОРИСТУВАЧІВ-ДІТЕЙ

Спеціалісти районної дитячої бібліотеки підготували і провели районний семінар по роботі з дітьми «Духовно-моральні і християнські цінності у сучасному вихованні користувачів-дітей»

Залучення дітей і молоді до духовних, історичних традицій, ремесел, образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва є цілющим джерелом їх духовного розвитку – така мета семінару.

«НА ХЕЛЛОВІН!.. HELLOWEEN ПО – УКРАЇНСЬКИ»

 Для когось Хелловін – це можливість стати казковим чудернацьким створінням і повеселитися з друзями

А хтось вважає, що це – "диявольське святкування, яке не повинне з'являтись у лексиконі українців". Що ж, у кожного своя думка на цей рахунок. Але яке ж все таки відношення Хелловін має до України? В принципі, ніякого. Якщо не брати до уваги той факт, що останніми роками свято стає все популярнішим серед української молоді.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «КВІТКА НА ДОЛОНІ: ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНИЙ ФОНД ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ»

На черговому засіданні літературно-мистецької вітальні в центральній районній бібліотеці ім. Л.Новиченка відбулася презентація книги місцевого краєзнавця Надії Ралко «Квітка на долоні: природно-заповідний фонд Липоводолинщини»

Вона єдина в районі, яка розкриває унікальний світ Липоводолинських пам’яток природи та заказників, а також приділяє увагу вивченню природоохоронних об’єктів.
Надія Миколаївна, презентуючи своє видання, коротко розповіла про ідею його написання, збір матеріалу та вивчення архівної документації, які були використані нею в даній книзі.

УЧАСТЬ У КОНКУРСІ

 

З  14-20 жовтня  2018 року в  м. Київ  проходив  IV Всеукраїнський  конкурс – виставка  художніх  творів «Мистецтво»,  що проводився  під патронатом видатного художника-графіка, педагога, ректора Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, народного художника України, президента Національної академії мистецтв України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Андрія Володимировича Чебикіна

Загальна  кількість  конкурсантів  сягала    423  учасника   з  міст  Києва,   Одеси,  Херсона,  Дніпра, Глухова, Шостки та  багато  інших.