Районна газета

ІСТОРІЯ НАПИСАНА КРОВ’Ю

До Дня вшанування Героїв Небесної Сотні у Липоводолинській центральній районній бібліотеці ім.Л.М.Новиченка для учнів 8-х класів місцевої школи проведена патріотична година «Історія написана кров’ю»

Під звуки старої лемківської пісні «Гей, пливе кача...» у виконанні «Піккардійської Терції» присутні пригадали поіменно всіх Героїв Небесної Сотні. Спостерігаючи за кадрами документального фільму «Не спи, моя рідна земля»,  учасники заходу повернулися до подій Революції Гідності, коли об’єднані поривом душі, люди встали за свободу та прагнення жити у незалежній країні.

ЛИШ ДЛЯ ЛЮБОВІ ВАРТО ЖИТИ, ЛИШ ПРО ЛЮБОВ СЬОГОДНІ ВСІ СЛОВА

 

Найромантичніше свято року – День Святого Валентина

Цього холодного дня навіть повітря сповнене любов’ю. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом та допомагають зустрітись половинкам, які загубились десь серед юрби. Адже саме кохання здатне розтопити кригу в серці  й подарувати відчуття весни. У цей день в районній дитячій бібліотеці було проведено поетичний віночок  «Лиш для любові варто жити, лиш про любов сьогодні всі слова» з учнями 11-го класу.

КНИГИ ВІД ДЕПУТАТА – В ДАРУНОК БІБЛІОТЕЦІ

Липоводолинщину відвідала депутат Сумської обласної ради Вікторія Сергіївна Мурич

В читальній залі Липоводолинської центральної районної бібліотеки ім.Л.М.Новиченка відбулася зустріч працівників бібліотеки з депутатом, під час якої Вікторія Сергіївна цікавилася проблемами і перспективами розвитку бібліотечної галузі району та подарувала 19 книг, які вийшли друком у видавництві «Український інститут національної пам’яті».

Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері.

ПІДСУМКОВА НАРАДА ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ

В приміщенні комунального закладу «Липоводолинський районний будинок культури»  відбулася підсумкова нарада працівників культури Липоводолинського району

В нараді прийняли участь  всі працівники культури району, селищний та сільські  голови.

Нарада пройшла за участі керівника  апарату Липоводолинської районної державної адміністрації  Миколи Решітька, голови районної ради Віктора Литвиненка та членів постійної комісії районної ради VІІ скликання  з питань молоді, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту (голова Євген  Сидоров).