Районна газета

VІІІ МІСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТАНЦЮВАЛЬНИХ КОЛЕКТИВІВ ІМЕНІ ВІРИ БОНДАРЕНКО

12 травня  в  м. Конотоп  відбувся VІІІ  міський  відкритий  хореографічний фестиваль  танцювальних колективів імені  Віри  Бондаренко

У  фестивалі брали  участь дитячі та юнацькі хореографічні колективи організовані при державних і комунальних дошкільних, загальноосвітніх, клубних закладах, муніципальних установах  та інші дитячі та юнацькі хореографічні колективи.

ПАМ’ЯТАЄМО, ЩОБ ЖИТИ

74 роки відділляє нас від перемоги над нацистською Німеччиною

З метою вшанування пам'яті героїв, які полягли в боях за визволення України,  ветеранів війни, які ціною неймовірних зусиль зуміли звільнити рідну землю від ворога в Липоводолинській центральній районній бібліотеці ім.Л.Новиченка презентована виставка-інсталяція «Пам’ятаємо, щоб жити».

На ній представлено видання, у яких детально розкрито причини, хід та наслідки однієї з найкривавіших воєн ХХ століття, спогади  учасників бойових дій, документи та матеріали жителів Липоводолинщини – учасників Другої світової війни.

ЛИПОВОДОЛИНЩИНА - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ПЕРШОГО ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ - КОНКУРСУ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ НА ПОЛТАВСЬКІЙ ЗЕМЛІ

Козацька пісня – воістину документ  епохи. Вона знайшла найкоротшу відстань від реального історичного факту до людської душі, вона промовляла народними устами, ридала народним горем

4 травня 2019 року в селі Попівка Миргородського району Полтавської області відбувся перший обласний фестиваль-конкурс  козацької слави, в якому  були представлені колективи всих районів Полтавщини, а також  козацькі формування Запоріжської, Дніпропетровської областей та два колективи  із Сумщини.

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ В УЧНІВСЬКОМУ КОЛЕКТИВІ

Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикається з цим явищем у дитинстві. Це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження

25 квітня в приміщенні Липоводолинської центральної районної бібліотеки ім.Л.М.Новиченка проведений правовий компас на тему «Протидія булінгу в учнівському колективі» для учнів місцевої школи.