Районна газета

Я – ЗА БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ

 

Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які увійшли у життя кожного з нас. Сьогодні електронною павутиною користується кожен п'ятий українець

Розвиток сучасної глобальної мережі Інтернет дав поштовх у розвитку різного виду страхів для дітей та їхніх батьків. Дорослі, не завжди маючи досвід спілкування в мережі, щонайменше, стривожені доступом своїх чад до цієї «темної та страшної мережі».

ЮНІ ХУДОЖНИКИ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ

З метою підтримки дитячої художньої творчості, встановлення взаєморозуміння і спілкування дітей Узбекистану з їх однолітками з різних країн світу, виявлення нових талантів, створення додаткових умов для вдосконалення професійних навичок юнихлюбителів живопису, 19-23 грудня 2016 року у столиці Республіки Узбекистан відбулася  Міжнародна бієнале дитячих малюнків "Радості Ташкента"

Юні художники різних країн прислали понад 3,5 тисячі робіт, 3 тисячі з них увійшли в експозицію бієнале. Учні художнього відділення комунального закладу «Липоводолинська дитяча школа мистецтв Липоводолинської районної ради» Анастасія Лукіна  і Вікторія Клець (викладач Людмила Купка) теж направили свої роботи для участі у бієнале.

ТАРАС ГРИГОРОВИЧ ШЕВЧЕНКО – ВЕЛИКА І НЕВМИРУЩА СЛАВА УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

У 2017 році стартував міжнародний флешмоб «GlobalShevchenko»

Біля комунального закладу «Липоводолинський районний будинок культури» відбувся флешмоб з нагоди дня народження поета.

Працівники культури Липоводолинського району зібралися, аби вшанувати пам’ять Кобзаря, виконавши пісню «Заповіт». «Шевченко промовляє у кожному із нас. Він є символом незламності духу і жаги до волі, надає нам сили у важкі хвилини боротьби і охороняє наших хлопців на Сході», – зазначила організатор флешмобу – Любов Дикань, завідувач сектору культури Липоводолинської райдержадміністрації.

УЧАСТЬ ЛИПОВОДОЛИНЦІВ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ – КОНКУРСІ

24-28 лютого 2017 року в м.Кропивницький відбувся ХХІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь»

24 лютого пройшло урочисте відкриття конкурсу і концерт, представлений кращими творчими колективами Кропивницького музичного училища. Як завжди, кількість конкурсантів сягало більше 250, тому що конкурс вважається одним із найпрестижніших в нашій державі і проходить під патронатом Національної музичної академії України ім.П.І.Чайковського. Журі конкурсу очолювали видатні викладачі цього навчального закладу. Конкурс проводився за наступними номінаціями: акордеон, баян, балалайка, домра, бандура, гітара, цимбали, сопілка.