Районна газета

ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ - 370

На свято Трійці липоводолинці святкують день селища.  Цьогоріч особлива дата – 370 років з дня його заснування. З цієї нагоди працівники центральної  районної  бібліотеки ім. Л.М.Новиченка  в парку «Козацький» організували бібліотечну виставку «Під мирним небом квітни, Липова Долино», яка представлена   різними  періодами існування Липової Долини

«Корінням – стародавня, а серцем – молода» - така назва  першого  розділу  виставки,  де  представлена література з історії селища,  стародавня карта, фотоматеріали.   

ЗОЛОТІ МРІЇ ДИТИНСТВА

В  комунальному закладі «Липоводолинський районний будинок культури»   відбувся районний фестиваль «Золоті мрії дитинства»

З вітальним словом до всіх присутніх звернулась завідувач сектору культури Липоводолинської районної державної адміністрації Любов Дикань, яка привітала дітей зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей, побажала міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок! Адже дитинство - це пора сподівань та здійснення мрій!

В ДЕНЬ ДИТИНСТВА В СЕЛАХ І МІСТАХ, РОЗЛИВАЙСЯ, ПІСНЕ, НА ВУСТАХ

 

В районній бібліотеці для дітей вже стало традицією щороку проводити різноманітні масові заходи, приурочені Міжнародному дню захисту дітей

Цього року до уваги дітей було запропоновано літературно-мистецький мікс: «В день дитинства в селах і містах, розливайся, пісне, на вустах». Присутні на цьому заході були учні 4-го загону «Усмішка», що оздоровлюються у пришкільному таборі з денним перебуванням (вихователі   Алла Свирид  і  Оксана Литовченко)

ВІВАТ МАЕСТРО

30 травня в м. Конотоп  на базі дитячої музичної школи № 2 відбувся ІІ Відкритий обласний фестиваль-конкурс інструментально-ансамблевого виконавства «Vivat, maestro!» серед викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів

Конкурс проходить один раз на 2 роки. Другий раз беруть участь у ньому і викладачі комунального закладу «Липоводолинська дитяча школа мистецтв Липоводолинської районної ради» - Володимир Самілик, Наталія Купальна, Сергій Гуща.