Районна газета

22 ВЕРЕСНЯ ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Партизани – наша слава, наша гордість, партизани - це ті сини України, перед якими скинуть шапки цілі покоління, якими пишатимуться століття і складатимуть про них думи і пісні…

(Олександр Довженко)

КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІЇ ТА ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ ПОТРЕБУЮТЬ НАШОЇ ПІДТРИМКИ – ПРЕЗИДЕНТ

Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв'язку з дією обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

«Креативні індустрії, заклади культури – серед тих, хто найбільше постраждав від карантину. Адже їхня діяльність зупинилася майже повністю, й зараз вони живуть у цілковитій невизначеності. Це цілі сфери економіки, які нині перебувають на межі виживання. Вони також сплачують податки й дають людям робочі місця, тому потребують не меншої підтримки, ніж традиційні галузі бізнесу», – наголосив Глава держави під час підписання документа.

СІМ’Я – РОДИНА – РІД – НАРОД!

8 липня – Україна святкує День родини

Це свято присвячене насамперед любові, взаєморозумінню, гармонії та вірності. Родина – це і надійне батькове плече, і тепла мамина посмішка, добра порада брата, підтримка сестри, веселий сміх дітей і сповнений любові погляд чоловіка чи дружини.

Сім’я – це люди, які любитимуть тебе не зважаючи ні на що. Сім’я – це добро, підтримка, любов, затишок, добробут. Нехай у кожній сім’ї буде мир та злагода.

Даруйте щасливі миті рідним щодня, без лімітів і бережіть своїх близьких. Щастя всім!

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ОБЛАСНОМУ ПРОЄКТІ «ЇХ ДОЛІ І СТЕЖКИ ЧЕРЕЗ СУМЩИНУ ПРОЛЯГЛИ»

Управління культури Сумської обласної державної адміністрації започатковує проведення проєкту на кращий інформаційний ресурс з популяризації творчості письменників-земляків «Їх долі і стежки через Сумщину пролягли»

Проєкт проходитиме протягом червня-вересня 2020 року серед дитячих бібліотек, центральних районних бібліотек, районних бібліотек і бібліотек об’єднаних територіальних громад Сумської області, які надають інформаційні послуги користувачам-дітям.

За додатковою інформацією звертатися за тел. (0542) 22-00-66.