Районна газета

ТІЛЬКИ РОДИНА ЯК ЗІРКА ЄДИНА

Декілька років поспіль проводиться в Семенівській сільській бібліотеці родинне свято, на якому вшановуються мами з татами та їхні діти

Теплого сонячного дня були запрошені родини Анатолія В’ЮНА, Анатолія СЕРДЮКА, Олександра ПАНОВА, Володимира ШВЕЦЯ та Олександра МЕЛЕШКА на літературно-розважальну програму «Тільки родина як зірка єдина».

Учасники програми слухали вірші і прекрасні слова про рідну землю, сім’ю, її цінності та насолоджувалися піснями у чудовому виконанні, які відповідали тематиці заходу.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ

Поезія – це річ, в першу чергу, особистісна, інтимна

Коли ми розкриваємо книгу і поринаємо у світ художнього слова, такі поняття, як стилі, напрями, види і жанри зникають. Ми оцінюємо поезію власними внутрішніми критеріями: нам подобається вірш або ні, нас зворушують поетичні рядки або ми залишаємося до них байдужими. Коли ми читаємо поезію, що припала нам до душі, то мимоволі стаємо її співавтором – у цьому і полягає велика сила і могутність поетичного слова.

ЄДИНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ «КОНСТИТУЦІЙНІ ПРАВА, СВОБОДИ ТА ОБОВ’ЯЗКИ ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА»

В комунальному закладі «Липоводолинський районний будинок культури»  був проведений єдиний  інформаційний день на тему: «Конституційні права, свободи та обов’язки  людини  і громадянина»    

Директор закладу Анатолій ПОЛЯХ інформував присутніх про затвердження основного закону нашої держави. Наголосив, що Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

ЛІТНІЙ КІНОЗАЛ ЗАПРОШУЄ

Літо – це канікули з веселими іграми, забавами, пригодами та книжковими дивами. Заходи у центральній районній бібліотеці ім. Л.М. Новиченка проходять як у стінах бібліотеки так і на природі

Продовжуючи свою роботу,  кінозал «Казка» запросив на гостини вихованців дитячо-юнацької спортивної школи «Барса» (директор О.П.Сай).