Районна газета

ФЕСТИВАЛЬ КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «КРИЛА НАДІЇ»

Щорічно навесні в селі Сад Сумського району проводиться відкритий фестиваль конкурс дитячої творчості «Крила надії»

Традиційно учні комунального закладу «Липоводолинська дитяча школа мистецтв Липоводолинської районної ради»  готують серйозну конкурсну програму та завойовують призові місця. Цьогоріч 21 квітня наші учні знову отримали конкурсні нагороди та пам’ятні сувеніри.

У номінації «струнні народні інструменти» (балалайка) школу    представляли учні Денис  Бондарук  (старша вікова категорія) і Ярослав Щербина (середня вікова категорія) (викладач В.М.Самілик, концертмейстер Г.Б.Палійчук), які отримали Дипломи лауреатів І ступеня.

ГОДИНА ПАМ’ЯТІ ДО ДНЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ «ЧОРНОБИЛЬ: ТРАГЕДІЯ, ПОДВИГ, ПАМ’ЯТЬ»

Ось уже 31 рік дзвони Чорнобиля стукають в серця українців

Змушують нас зупинитись і озирнутись в той страшний 1986. Всі долучаються до споминів про чорнобильську катастрофу.

КЗ «Липоводолинський РБК» також приєднався до всеукраїнської скорботи. 26 квітня відбулася година пам’яті до Дня Чорнобильської трагедії  «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять». Всі глядачі з цікавістю переглянули документальний фільм «Ліквідація 1986» та слухали розповідь від учасника ліквідації  М. В. Воловика. Хвилиною мовчання вшанували героїв і жертв Чорнобильської катастрофи. У фойє була розміщена виставка «Біль і тривоги Чорнобиля».

ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР

25 квітня 2017 року в комунальному закладі «Липоводолинський районний будинок культури» відбувся семінар - практикум для керівників аматорських театральних колективів та художніх керівників на тему: «Сценарно-режисерська майстерність та режисура масового заходу»

Мета цього заходу – підвищення професійного і творчого рівня керівників аматорських театральних колективів, надання методичної допомоги, зокрема, у питаннях створення сучасних постановок із використанням мінімуму оздоблювальних та зображувальних засобів. 

ВІДБУВСЯ КОНКУРС «АРТ-ДОМІНАНТА - 2017»

З метою виявлення та підтримки музично обдарованих виконавців, створення сприятливих умов для розвитку їх творчих здібностей, підвищення рівня професійної майстерності виконавців, педагогів, концертмейстерів та створення для них умов для обміну педагогічним, виконавським досвідом, сприяння розвитку та популяризації  виконавського мистецтва на народних музичних інструментах та зміцнення культурних і дружніх зв’язків між музикантами різних країн світу в період з 5 по 9 квітня 2017 року на базі факультету мистецтв Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди відбувся V Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта - 2017».