Районна газета

ВИ КРОК ЗА КРОКОМ НАБЛИЖАЛИ ПЕРЕМОЖНУ МИТЬ!

З нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни  9 травня у центрі селища Липова Долина, біля Братської могили радянських воїнів та пам’ятника воїнам-земляк відбувся мітинг

Учнівська молодь, педагоги, жителі селища, гості та представники організацій зібралися  для вшанування  пам’яті солдатів та односельчан, які загинули під час Другої Світової війни.

До присутніх зі словами привітання звернулися: голова Липоводолинської районної державної адміністрації Іван ЯРЕМЕНКО, голова районної ради Віктор ЛИТВИНЕНКО, селищний голова Сергій НИЩЕТА, учасник Другої Світової війни  Олексій Маркович  БЕЛЬМАС та учні Липоводолинської школи І-ІІІ ступенів. Вони згадали ті страшні роки воєнного лихоліття та величний подвиг наших дідів і прадідів, які ціною власного життя і здоров'я вибороли свободу для рідної землі та світле майбутнє для нащадків. Побажали усім жителям здоров'я, довголіття, родинного благополуччя та миру. Любов  ДИКАНЬ та Людмила ОРЄХОВА вітали всіх присутніх піснями про Перемогу.

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували подвиг воїнів-визволителів та поклали квіти до постаменту та братської могили.