Районна газета

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ «ВСЕ ПАМ’ЯТАЄ БАТЬКІВСЬКА ЗЕМЛЯ»

З нагоди 73-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Лучанському сільському будинку культури  проведено святковий концерт «Все пам’ятає батьківська земля»

У фойє будинку культури було організовано фото - виставку «У граніті, у бронзі, у серцях».

В  концерті приймали участь  учасники художньої самодіяльності Лучанського сільського будинку культури.  Глядачі зворушливо та зі сльозами на очах сприйняли пісні «Плакала калина» у виконанні Марічки КРАВЧЕНКО та «Тату, не йди» у виконанні учасниць естрадного колективу «Зорепад» Марічки КРАВЧЕНКО, Ірини МИХАЙЛИК, Анастасії СКЛЯР та дитячого вокального ансамблю «Дивосвіт». 

Ніхто в залі не залишився байдужим та з великим хвилюванням в серці слухали вірші «Молитва матері» у виконанні Алли КУБРАК,  учасниці драматичного колективу «Сузір’я»,  та «Скажи дідусю», який читала учениця школи Оксана ЛУКАШ. Затамувавши подих, глядачі дивилися на хореографічні постановки «Діти війни» та «Ти ж вижив, солдат» за участю хореографічного колективу «Експрес»,  гучними оплесками присутні зустріли танець «Катюша». Учасники вокального ансамблю «Жартівниця» вітали воїнів АТО піснями «Козак молодий» та «Сотник», а учні школи вручили їм квіти.

Пам’ять загиблих воїнів було вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу слави.