Районна газета

КОЗАЦТВА СЛАВНОГО ЗВИТЯГИ

14 жовтня – День захисника України та українського козацтва. Цього дня українці також відзначають День Покрови Пресвятої Богородиці

Для нас це не тільки народне та релігійне свято, а й національне. Це свято, яке єднає країну, закликає всіх до згуртованості перед сучасними викликами й загрозами, є символом нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України. На Покрову треба вшановувати також пам’ять усіх тих, хто в різні часи боронив нашу землю від ворога.

З цією метою бібліотекарі Липоводолинської центральної районної бібліотеки ім. Л.М.Новиченка завітали до місцевої школи, де до уваги слухачів було  представлено  історичний екскурс «Козацтва славного звитяги».

Бібліотекарі розповіли про історію свята Покрови і козацької доби, зокрема зупинилися на традиціях святкування Дня козацтва в нашому районі та привітали всіх майбутніх захисників України з наступаючим святом.

Наприкінці заходу присутнім був запропонований перегляд літератури, яка була представлена на книжковій виставці. Це книги, які розповідають про історію України, про козацьку епоху, яка надзвичайно багата подіями та героями.