Районна газета

«НА ХЕЛЛОВІН!.. HELLOWEEN ПО – УКРАЇНСЬКИ»

 Для когось Хелловін – це можливість стати казковим чудернацьким створінням і повеселитися з друзями

А хтось вважає, що це – "диявольське святкування, яке не повинне з'являтись у лексиконі українців". Що ж, у кожного своя думка на цей рахунок. Але яке ж все таки відношення Хелловін має до України? В принципі, ніякого. Якщо не брати до уваги той факт, що останніми роками свято стає все популярнішим серед української молоді.

Звичайно, ми повинні перш за все дотримуватись своїх власних традицій,  але потрібно поважати й інші культури. Інакше нам не стати частиною світової  спільноти, до якої ми так прагнемо. А коли ми навчимося сприймати інші культури, зможемо поділитися зі світом і своїми звичаями та традиціями.    Головне, щоби цей процес відбувався без упереджень та забобонів.

В приміщенні комунальний заклад «Липоводолинський районний будинок культури»,відулося свято  «HELLOWEENPARTY». Цікаві ігри та конкурси підготували для учнів школи працівники будинку культури, цікаво прикрасили танцювальний зал де відбувався захід.

Це  один день в році, коли молоді люди можуть дозволити собі побешкетувати, "перейти на сторону зла" і просто повеселитись. Це ж не означає, що у їх свідомості щось зміниться і вони залишаться такими назавжди. Закінчився захід дискотекою.

            

Матеріали надано комунальним закладом «Районний будинок культури» Липоводолинської районної ради