Районна газета

УЛЬОТНЕ ЧИТАННЯ ДЛЯ СПРАВЖНІХ КНИГОГРИЗІВ

Читання відіграє величезну роль в інтелектуальному і духовно-моральному розвитку підлітка. У книгах зібрано духовне багатство народу

Останнім часом ми часто стикаємося з тим, що підлітки мало читають. Про це говорять вчителі в школі і помічають самі батьки. Тому, щоб змусити дитину читати класичну чи сучасну літературу, її  важливо зацікавити читанням.

Для того, щоб дізнатися, які книги зараз захоплюють підростаюче покоління, працівниками центральної районної бібліотеки ім.Л.Новиченка було підготовлено анкету «Ульотне читання для справжніх книгогризів». В анкетуванні брали участь 25 респондентів віком від 14 до 17 років. За підсумками анкетування можна зробити висновки, що діти в основному читають за шкільною програмою. Хоча, у вільний час надають перевагу творам  історичного, пригодницького та фантастичного характеру. Респонденти відзначили найвідоміших українських письменників: О.Забужко, І.Роздобудько, Ю.Винничук, С.Жадан.

Опитані читачі бажали своїм одноліткам наступні твори: Йоанна Яґелло «Шоколад із чилі», Ірен Роздобудько «Арсен»,  Джеймса Дешнера «Той, що біжить лабіринтом».