Районна газета

ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТНІСТЬ БІБЛІОТЕКИ: СУТНІСТЬ, ЗНАЧЕННЯ, ЗАВДАННЯ

Під такою назвою в центральній районній бібліотеці ім.Л.М.Новиченка відбулася нарада-семінар працівників комунального закладу «Липоводолинська централізована бібліотечна система» Липоводолинської районної ради

Відкрила нараду директор комунального закладу Світлана ЛИСЕНКО, яка відмітила, що ми маємо пам’ятати про те, що бібліотека визначається місцевою громадою. Таким чином, перш ніж думати,  що пропонувати в наступному році, ми маємо більше уваги  приділяти питанню «для кого?».

Завідуюча методико-бібліографічним відділом  Валентина МЕЛЬНИК  надала рекомендації по плануванню роботи на 2019 рік, а також детально зупинились на основних календарних датах, ювілеях письменників та визначних історичних датах.

Особливості планування роботи сільської бібліотеки на 2019 рік з користувачами-дітьми висвітлила у своєму виступі методист І категорії по роботі з дітьми районної дитячої бібліотеки Лідія МОСТОВА.

Таїсія ЛУКІНА – завідуюча відділом формування, збереження фонду, обробки документів та каталогізації  довела до відому працівників сільських бібліотек  особливості передплати періодичних видань на І перше півріччя 2019 року, звернула увагу на збереження бібліотечного фонду та ознайомила з графіком проведення переобліків книжкових фондів на 2019 рік.

Бібліотекарям сільських книгозбірень району підготовлено бланки для звітності та методичний посібник «Планування 2019: установка на успіх».

Закінчилася нарада творчим спілкуванням, під час якого бібліотечні фахівці мали змогу обмінятися думками, досвідом та обговорити важливі завдання на наступний рік.