Районна газета

НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ ВІДКРИЛАСЯ ВИСТАВКА «СУМЩИНА В УКРАЇНСЬКІЙ РЕВОЛЮЦІЇ 1917-1921 РОКІВ. ВИДАТНІ ВІЙСЬКОВІ ТА ДЕРЖАВНІ ДІЯЧІ»

Українська революція 1917-1921 років- один з найважливіших і найскладніших періодів в історії українського народу ХХ століття. Щоб віддати належну шану патріотизму й мужності наших земляків, учасників Української Революції в читальному залі центральної районної бібліотеки  ім. Л.М. Новиченка відбулася презентація виставки ілюстративно-інформаційного матеріалу «Сумщина в Українській Революції 1917-1921 років. Видатні військові та державні діячі»

Виставка містить матеріал, який вміщує фото та короткі біографічні дані учасників визвольної боротьби, що народилися на території Сумської області.

 Ключовим рушієм Української революції 1917–1921 років був український народ і його політична еліта, що еволюціонувала від ідей політичної автономії та федерації до усвідомлення власної державної незалежності.

На презентації виставки були присутні Іван ЯРЕМЕНКО – голова Липоводолинської районної державної адміністрації, Олександр КЛЬОП – заступник голови районної ради та Любов ДИКАНЬ – начальник відділу культури і туризму  районної державної адміністрації.

Жителі  Липоводолинщини мають можливість ознайомитися з матеріалами щодо видатних постатей Сумщини в Української революції, відвідавши виставку.