Районна газета

НАМ КНИГА ВІДКРИВАЄ ВСІ СВІТИ

«Читанняось найкраще навчання» - стверджує народна мудрість. Не погодитися з цими словами не можна. В цьому переконуєшся щоразу, коли мова заходить про роль книги в житті людини

 Ми багато знаємо про те, як народилася перша книга, який шлях вона пройшла до сучасного вигляду, про бережливе відношення до неї, як до свого товариша, порадника, тому що недаремно кажуть: «Книга – мудрий друг, який не вміючи говорити розповідає нам про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ».

На завершення  Всеукраїнського тижня дитячого читання  у районній дитячій бібліотеці відбувся літературний експрес «Нам книга відкриває всі світи», гостями заходу були  учні 3- Б класу. Присутні прослухали бесіду про значення книги в житті людини, потім виконали ряд завдань, зокрема: «Книга – мудрість віків», «Алфавіт», «Літературний Пінг-Понг», «Хто, що, чому», «Старі казки на новий лад». Зустріч завершилась переглядом книг, які були представлені на книжковій виставці-настрої  «Фантастична, суперкльова – наша книжечка чудова». Цей тиждень був надзвичайно яскравим і захоплюючим.  Він приніс дітям багато позитивних вражень, додав знань, а бібліотеці – нових користувачів.