Районна газета

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ В УЧНІВСЬКОМУ КОЛЕКТИВІ

Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикається з цим явищем у дитинстві. Це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження

25 квітня в приміщенні Липоводолинської центральної районної бібліотеки ім.Л.М.Новиченка проведений правовий компас на тему «Протидія булінгу в учнівському колективі» для учнів місцевої школи.

Запрошена на захід начальник Липоводолинського  бюро правової допомоги Наталія Пилипенко розкрила поняття булінгу, ознайомила з його видами та проявами, розповіла, як треба розвивати навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування, як формувати негативне ставлення до булінгу.

Учні дізналися про те, як діяти у випадку, коли тебе цькують однолітки та куди звертатися за допомогою, як втрутитись у ситуації прояву цькування і припинити його. Школярі переглянули відеоролики з питань протидії булінгу, отримали буклети «Зупинимо булінг разом!».

Сподіваємося, що проведений захід позитивно вплинув на учнів і розвинув у дітях толерантність та вміння бути гарними друзями, однокласниками, людьми.