Районна газета

ДЗВІНКОГОЛОСА ЛИПОВОДОЛИНЩИНА ПРОДОВЖУЄ ЗВІТУВАТИ

На базі  Байрацького культурно-громадського центру відбувся  творчий звіт аматорських колективів та гуртків художньої самодіяльності закладів культури  Байрацької, Яснопільщинської та Яганівської   сільських рад  в рамках проведення першого  етапу обласного фестивалю народної творчості  «З любов’ю вічною до тебе, рідний краю!» присвяченого 30-й  річниці незалежності України

Учасників творчого звіту привітали голова  Липоводолинської районної ради Віктор Литвиненко, селищний голова Сергій Нищета, начальник відділу культури і туризму Липоводолинської районної державної адміністрації Любов Дикань та сільські голови Сергій Яцура, Надія Гордієнко та Микола Ізюменко.

 

Вони побажали працівникам   культури та аматорам сцени  творчого натхнення, здобутків, добробуту і  нагородили грамотами найактивніших учасників художньої самодіяльності та майстринь-аматорів  народного мистецтва за  значний особистий внесок в розвиток культури.

У глядацькому залі культурно-громадського центру організовано виставку майстрів народних промислів та ремесел «Кольори рідного краю», на якій були представлені роботи жителів сіл Байрак, Яснопільщина та Яганівка – вишиті рушники, сорочки, вишиті ікони, картини, вироби з стрічок.

Піднесено, патріотично, з великою любов’ю до рідного краю розпочався творчий звіт. Учасники художньої самодіяльності щиро дарували глядачам українські народні пісні, сучасні естрадні ритми, вірші та гумор.

Заполонили душу присутніх виступи учасників  Байрацького культурно-громадського центру - вокальні ансамблі «Веснянка» (керівник Валентина Жура)  та «Чарівниця» (керівник Лариса Карпенко), солістів Вікторії Хекало, Любові Франчук, Лариси Карпенко.

Щирі оплески від присутніх дісталися учасникам  творчого звіту Яганівського сільського будинку культури - вокальним ансамблям  «Перлинка», «Берегиня» та «Гламурні дівчата» (керівник Зоя Курочка), народному аматорському театру «Мельпомена» (керівник Світлана Коновал). Теплими оплесками зустрічали глядачі вокальне тріо у складі Ганни Василини, Ганни Михайленко та Нині Пишної.

Продовжили творчий звіт аматори Яснопільщинського культурно-громадського центру – вокальний ансамбль «Черешенька» (керівник Тетяна Макієвська), народний аматорський театр «Вербиченька» (керівник Галина Коноваленко), солістка Яна Дяченко.

Не відстає від дорослих і юне покоління. Пісні та гумор Домініки Головко (Яснопільщинський культурно-громадський центр), Даші Руденко (Байрацький культурно-громадський центр), Маргарити Ізюменко (Яганівський сільський будинок культури) викликали у глядачів щирі усмішки. З юним запалом майстерно виконували хореографічні композиції учасники танцювальних колективів «Посмішка» під керівництвом Валентини Жури (Байрацький культурно-громадський центр), «Фієста»  під керівництвом Тетяни Макієвської (Яснопільщинський  культурно-громадський центр) та «Черевички» під керівництвом Зої Курочки (Яганівськитй сільський будинок культури).

Відзвітувавши на високому  творчому рівні, артисти з великим бажанням та натхненням показали таланти і в котрий раз довели – українська земля має особливу культуру і багатство її стилів та жанрів ні з чим не порівняти.

Варто відзначити, що культурно-громадський центр в селі Байрак був нещодавно відремонтований, святково прибраний, чистий та затишний, завдячуючи сільському голові Сергію Яцурі та директору Ларисі Карпенко, які гостинно зустріли всі колективи.