Районна газета

ГОСТІ В БІБЛІОТЕЦІ

Ось і знову промайнув навчальний рік… Настала золота пора дитячого відпочинку, оздоровлення та пізнавальних екскурсій

Сьогодні гостями центральної районної бібліотеки ім. Л.М. Новиченка та районної дитячої бібліотеки стали вихованці пришкільного дитячого оздоровчого табору «Країна мрій» Московського навчально-виховного комплексу.

Розпочалася оглядова екскурсія у стінах районної дитячої бібліотеки, яку відкрила директор комунального закладу «Липоводолинська централізована бібліотечна система» - Світлана Лисенко, побажавши гостям гарного настрою та приємного відпочинку. Діти з захопленням розглядали цікаві книжкові виставки, викладки літератури та з радістю мандрували книжковим містечком, яке представила Ганна Гудим.

Продовжилась екскурсія в центральній районній бібліотеці ім. Л.М. Новиченка. Учні дізналися історію бібліотеки і чому вона носить ім’я Леоніда Новиченка. Провідний бібліотекар Надія Гуржій познайомила гостей з довідковим апаратом, краєзнавчим куточком, читальним залом, абонементом та книжковим фондом, пройшлися відділами ЦРБ.

Особливу увагу дітей привернув Інтернет-центр, який відвідали наостанок. Працівник центру – Наталія Товста познайомила з роботою центру та послугами які він надає.

Доповненням екскурсії та родзинкою зустрічі став підготовлений захід «Бібліоекспрес з подарунків і чудес» в якому були задіяні всі присутні. Діти поринули у загадковий світ книги. Виконали ряд цікавих завдань, головоломок, розгадували загадки і ребуси, повертали загублені речі казковим героям, пародіювали лісових мешканців. За активну участь у конкурсній програмі  малеча отримали солодкі призи.

Всім дуже сподобалась підготовлена екскурсія, про це свідчили слова вдячності від маленьких користувачів.