Районна газета

ТОМУ РОДУ НЕМАЄ ПЕРЕВОДУ, У ЯКОМУ ВСІ МАЮТЬ ЗГОДУ

Шанування батьків своїх – один із найсвятіших обов’язків людини

Декілька років поспіль проводиться в Семенівській бібліотеці родинне свято, на якому вшановуються мами з татами та їхні діти. На літературну годину «Тому роду немає переводу, у якому всі мають згоду» були запрошені родини Зайця Анатолія Івановича та Людмили Петрівни з їх доньками Христиною, Кариною та синочком Денисом; Кравченка Івана Миколайовича та Тетяни Володимирівни з їх дітьми Дашею та Тарасиком; В’юна  Анатолія Васильовича та Валентини Петрівни з доньками Діаною та Вітою; Сердюка Анатолія Петровича та Світлани Петрівни, поруч з якими їх син Дмитро.

Учасники програми слухали вірші, притчі і просто прекрасні слова про велике диво – родину, її цінності, запоруки міцної і щасливої сім’ї. У чудовому виконанні, звучали пісні «Моя рідня», «Мама й тато» та інші, які відповідали тематиці заходу.

Весело й цікаво пройшла конкурсно-розважальна програма , яка складалася із різноманітних конкурсів, підготовлених бібліотекарем для учасників. Так татусям довелося пригадати молодість і знову освідчуватися у коханні своїм другим половинкам різними способами: серенади, танці, пантоміма і т.д. Мамам також довелося розповісти про сімейні стосунки, відповідаючи на запитання вікторини. Найбільше об’єднує родину спільна діяльність. Присутнім родинам вдалося разом рухатися як гусінь, утримуючи кульки без рук. Настрою додали й наступні конкурси, зокрема, «Що одягнути».

Цей день надовго запам’ятається родинам-учасникам заходу, адже в буденних клопотах і щоденній праці, не часто доводиться приділяти достатньо уваги рідним, а тим паче так весело проводити з ними своє дозвілля. А ще всі були єдині в думці, що такі свята сприяють  зміцненню сім’ї, родинних традицій, родовідної пам’яті, пробуджують у дітей цікавість до пізнання свого родинного коріння.