Районна газета

ПРОВЕДЕНО РАЙОННИЙ СЕМІНАР – ПРАКТИКУМ «ІННОВАЦІЙНІ ФОРМИ І МЕТОДИ КЛУБНОЇ РОБОТИ ТА ЇХ ЗАСТОСУВАННЯ У ПРОВЕДЕННІ КУЛЬТУРНО - МИСТЕЦЬКИХ ЗАХОДІВ»

25 жовтня 2019 року на базі Лучанського сільського будинку культури було проведено районний семінар-практикум «Інноваційні форми і методи клубної роботи та їх застосування у проведенні культурно-мистецьких заходів»                                                                            

На захід були запрошені начальник відділу культури і туризму Липоводолинської районної адміністрації Любов ДИКАНЬ та виконуюча обов`язки старости Лучанської сільської ради Лариса ТЕСЛЕНКО.   

Для гостей семінару: директорів та художніх керівників сільських будинків культури, завідувачів сільських клубів, працівників комунального закладу «Липоводолинський районний будинок культури», було проведено екскурсію,  під час якої  семінаристи мали змогу  переглянути виставку робіт народних умільців села Лучка «Ярмарковий дивограй», відвідати кімнату народознавства  «Шляхами історії»  та ознайомитися з матеріально- технічною базою будинку культури, роботою клубних формувань,  ведення документації   культурно-дозвіллєвої діяльності.                                                       

Захід  відкрила Любов Дикань,  яка ознайомила присутніх з планом роботи та озвучила порядок денний, де головним було питання «Введення нових форм  роботи в закладах культури, щоб відповідати сучасним вимогам в умовах реформування».                                                                                                            

З питанням «Роль клубного закладу у житті сільського населення, завдання і проблеми розвитку клубного аматорства» виступила Анастасія Скляр - директор Лучанського будинку культури. 

Про пошук, узагальнення та проектування інноваційних видів культурно-дозвіллєвої діяльності, впровадження та удосконалення їх в клубних закладах розповіла Тетяна Михайлик - художній керівник Лучанського сільського будинку культури.                     

Родзинкою семінару був показовий захід «Свято сала всім на славу» за участю вокального ансамблю «Жартівниця» Лучанського сільського будинку культури (керівник Анастасія Скляр), на якому учасникам семінару-практикуму технологом харчування Людмилою Левіт було продемонстровано майстер-клас «Смачні страви із сала».                 

Підсумком роботи семінару стало засідання у форматі «круглого столу».  Підвела  підсумки семінару-практикуму Валентина Кулинич – виконуюча обов` язки завідувача районного організаційно - методичного центру.