Районна газета

КОЛИ БУЛИ МИ МОЛОДИМИ…

Кожне покоління вважає, що історія починається з нього. А іноді буває дуже хочеться взяти і повернутися назад:  як там жили люди, чи були задоволені життям, як одягалися, що слухали, які фільми дивилися. І взагалі, чи були вони щасливими? Але це не можливо і все ж…

Працівники центральної районної бібліотеки ім.Л.Новиченка підготували та провели ретро-вечірку «Коли були ми молодими…», де надали змогу всім присутнім на заході повернутися  в часи 80-90-х років, побувати на святі спогадів і ностальгії.  Вісімдесяті – це не просто відрізок історії. Це цілий всесвіт, особливий погляд на світ і стан душі… Вісімдесяті – це назавжди…

Протягом святкового вечора з вуст ведучої лунала розповідь про те, що було популярним у 80-90-ті,  присутні мали можливість позмагатися в конкурсних програмах і просто повернутися в ностальгію тих років. На заході звучали хіти у виконанні популярних в  ті часи виконавців, демонструвалися уривки з улюблених кінофільмів. На мультимедійному екрані транслювалася  мода і стиль,  побут та кадри з життя ХХ століття.

Родзинкою «вечірки» були самі гості, які виконали обов’язкову умову заходу, завітавши на святкування в одязі тих років. Найцікавіші образи відтворили Любов Пось, Світлана Прихідько, Галина Іщенко, Любов Плісенко, Любов Петраш, Надія Синько, Віра Мельник та Галина Козлова.

Доповнювала захід  фотозона,  яка   по можливості відтворила  побут тих часів. Окрасою заходу були пісні  у виконанні Олександра Гришина та Юлії Олещенко.

Самі розумієте, що детально розповісти за такий короткий час про життя цілого покоління неможливо. Це був зовсім інший час. У чомусь тоді було складніше, щось видавалося простішим… Але ж не ми обираємо свій час, а він – нас.