Районна газета

УЧАСТЬ ТА ПЕРЕМОГА У VІІ ВІДКРИТОМУ ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ ВИКОНАВЦІВ НА НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТАХ «РОМЕН»

Днями на базі Роменської дитячої музичної школи пройшов VІІ Відкритий обласний конкурс виконавців на народних інструментах «Ромен»

До складу журі  були запрошені провідні викладачі  Сумського вищого училища мистецтв і культури  ім.Д.С.Бортнянського, викладачі  дитячих мистецьких  навчальних закладів Сумщини. В роботі журі приймав участь і директор комунального закладу «Липоводолинська дитяча школа мистецтв» Володимир Самілик.

Участь у конкурсі взяли 70 учасників з Сумської та Чернігівської областей, які змагалися в п`яти номінаціях: «балалайка», «домра», «бандура», «гітара» та «баян, акордеон».

Кожен  рік, з  часу  заснування  конкурсу  беруть  участь  учні  нашої школи мистецтв.

В цьому році у номінації «баян, акордеон» в молодшій віковій категорії  навчальний  заклад  представляла Алла Яковенко  (викладач Наталія Купальна)  -  лауреат ІІ ступеня; у номінації «балалайка» в молодшій віковій категорії представляли Максим Терещенко - Гран Прі та Тимофій Ляшевський  – лауреат ІІ ступеня (викладач Володимир Самілик, концертмейстер Світлана Вербицька).

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!

Після  завершення  конкурсних  прослуховувань  відбувся  концерт  студентів  Сумського  вищого училища  мистецтв  і  культури  ім. Д. С. Бортнянського,  в  якому  приймав  участь  випускник  Липоводолинської школи мистецтв  Денис Бондарук.