Районна газета

ГОРИТЬ ЗОРЯ ПОЕЗІЇ НАД КРАЄМ, І РІДНЕ СЛОВО СВІТИТЬСЯ У НІЙ…

Вже в котре літературно-мистецька вітальна «Гостини для душі» зібрала любителів та шанувальників поезії

В читальному залі центральної районної бібліотеки ім. Леоніда Новиченка відбулася презентація збірки «Мелодія липового цвіту» творів авторів Липоводолинської літературної студії ім. Федора Швіндіна, що діє при редакції районної газети «Наш край».

Колективна збірка включає твори 15 авторів поезії Липоводолинщини.
Книга видана за фінансової підтримки директора ТОВ Беєве Івана Сала. Упорядниками є редактор районної газети «Наш край» Наталія Шутько та голова літературної студії ім. Федора Швіндіна Надія Ралко.
Ведуча заходу познайомила присутніх із творчістю місцевих поетів. Основна тематика поетичних і прозових творів, які лунали на презентації – любов до рідної землі, оспівування людини-трудівника та людини-патріота, і, звичайно, кохання.

Наталія Шутько відзначила важливість виходу у світ цієї книги. Це неабияка подія для людей, які дійсно люблять свій рідний край та оспівують його у своїх творах, адже головна місія митця на землі – утверджувати життя й красу, цілком і повністю віддавати свій талант людям. Книга була подарована всім шкільним та сільським бібліотекам району.