Районна газета

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПРИЙМАЄ ЗАЯВКИ НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЇ УРЯДУ ЗА ОСОБЛИВІ ДОСЯГНЕННЯ МОЛОДІ У РОЗБУДОВІ УКРАЇНИ

Майже з перших днів січня поточного року розпочався прийом заявок на здобуття премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Визначено, що премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом 2019 року. При цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження премії за попередні роки. Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами.

Розмір премії 50 тисяч гривень кожна з 20.

Для здобуття Премії районні державні адміністрації, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, місцеві або регіональні засоби масової інформації мають можливість подати до 1 березня 2020 року заявку не більше як на одну особу.

З деталями можна ознайомитись у постанові Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 № 1333.

Додаткова інформація щодо організаційного, інформаційного та технічного забезпечення присудження Премії за телефоном: (044) 284-30-26 (відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики).

За матеріалами Міністерства культури, молоді та спорту України http://mkms.gov.ua/news/3306.html