Районна газета

НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ ВІД НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ МАКСИМА ГУЗЕНКА

Напередодні різдвяних свят до діток з Липоводолинщини, які проживають у прийомних, опікунських сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, завітав з новорічними подарунками помічник народного депутата України Максима Гузенка Володимир Діхтяр.

Він спільно з начальником служби у справах дітей Людмилою Костян завітав до дитячого будинку сімейного типу Мангліязових в с. Яснопільщина, де виховується п’ятеро діток.

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Начальником служби у справах дітей Людмилою КОСТЯН під головуванням заступника голови Липоводолинської районної державної адміністрації  Володимира ГРИЦАЯ проведено засідання Районної комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 5 питань:

1. Про затвердження висновку служби у справах дітей Липоводолинської районної державної адміністрації про доцільність призначення опікуна над малолітньою дитиною.

ВСТАНОВЛЕННЯ КОНТАКТУ З ДИТИНОЮ

З метою популяризації сімейних форм виховання, а саме: до влаштування дитини в родину та подальшого створення дитячого будинку сімейного типу в Липоводолинському районі на базі прийомної родини в с. Панасівка, прийомними батьками в присутності начальника у справах дітей Липоводолинської райдержадміністрації проведено знайомство з 2-х річною дитиною, залишеною без батьківського піклування, що потребує влаштування в родину

Прийомними батьками встановлено контакт з хлопчиком, після чого дитина до кінця року буде влаштована в родину, що виховує зараз 4-х прийомних дітей, яка набуде статусу дитячого будинку сімейного типу.

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Працівниками Липоводолинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  в рамках щорічної акції "16 днів проти насильства" проведено лекцію для учнів 8-Б  класу КЗ «Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів»

Метою проведення акції є привернення уваги учнівської молоді до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, збільшити розуміння та обізнаність дітей про всі форми та види насильства, також, як не стати жертвою торговців людьми та про те, який захист гарантовано постраждалим та не залишатися на одинці зі своєю проблемою, а звертатися по допомогу.

«ЧОРНІ СТОРІНКИ ІСТОРІЇ»

Напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору, працівниками Липоводолинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області спільно з працівниками Липоводолинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з метою формування загальнолюдських цінностей, розвитку історичної пам’яті поколінь, виховання поваги до історичного минулого та патріотичного виховання для суб’єктів пробації, які перебувають на обліку за вчинення кримінальних правопорушень, на базі Липоводолинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області  був проведений захід на тему: «Чорні сторінки історії»