Районна газета

ПРО ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

 

Дата 29 січня 1918 року увійшла в українську історію як день пам’яті мужніх героїв, що душу й тіло поклали за самостійність, волю та незалежність України

 На вшанування пам'яті Героїв Крут службою  у справах дітей Липоводолинської районної державної адміністрації  проведена тематична, акція на тему: «Крути – наша слава, наша історія». 

Учасниками акції були учні району, які звернулися на прийом до служби.  З дітьми проведена бесіда у формі дискусії,  обговорили події  29 січня 1918 року. Кожен з учнів висловив власну думку щодо цих подій.  Учням були роздані буклети  щодо вищевказаної тематики. 

«ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ»

27 січня 2017 року на базі Липоводолинського районного сектору уповноважених органів з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції фахівцем із соціальної роботи, бухгалтером  Липоводолинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світланою Білоцерківською була проведена година спілкування «Пам’яті Героїв Крут» з особами молодіжного віку, які перебувають на обліку, з метою  поглиблення знання молоді про події під Крутами 29 січня 1918 року, розвитку почуття патріотизму, формування толерантності, виховання пізнавального інтересу до історичного минулого та сьогодення рідного краю, готовність захищати Батьківщину та поважати  героїчні вчинки громадян України. 

До кожної дитини з новорічними подарунками йде Святий Миколай

20   грудня 2016 року службою у справах дітей Липоводолинської районної державної адміністрації спільно з  районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівниками центральної районної дитячої бібліотеки, районною організацією товариства Червоного Хреста, за сприяння та підтримки  Липоводолинської районної ради, на базі центральної районної дитячої бібліотеки, проведено районний захід під назвою: «До кожної дитини йде Святий Миколай» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що проживають в опікунських, прийомних родинах та дитячому будинку сімейного типу на території Липоводолинського району.

На початку свята до діток завітав «святий Миколай» в особі отця Богдана, який з вітальним словом звернувся до аудиторії та вручив новорічні подарунки дітям-сиротам, та дітям, позбавленим батьківського піклування, а також діткам-артистам.

АКЦІЯ «ЗНАЙ І ПОВАЖАЙ СВОЇ ПРАВА»

 

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права Липоводолинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з службою у справах дітей Липоводолинської РДА, Липоводолинським районним сектором КВІ  УДПтСУ, інструктором у справах сім’ї, молоді та спорту селищної ради та Липоводолинським ВП ГУНП у Сумській області на території селища проведена акція «Знай і поважай свої права». Особлива увага під час акції приділялася  підвищенню рівня знань жителів селища у сфері захисту своїх прав та популяризування  цінностей, які закладені у Декларації прав людини.

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ “16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА”

9 грудня Липоводолинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з службою у справах дітей Липоводолинської РДА, Липоводолинським районним сектором КВІ  УДПтСУ, інструктором у справах сім’ї, молоді та спорту селищної ради та Липоводолинським ВП ГУНП у Сумській області проведено на території селища акцію “16 днів проти насильства” з метою привернення уваги громадськості до проблеми насильства в сім’ї щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, гендерної рівності, а також збільшити розуміння та обізнаність про проблему насильства та шляхи її вирішення, сприяти утвердженню ненасильницької ідеології в українському суспільстві.