Районна газета

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ — ПРОБЛЕМА СУЧАСНОСТІ

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулась і Україна.

Сім’я – пріоритетна форма влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


Родина дуже важлива у житті кожної дитини. Це найближчі, найрідніші люди,  яких ми дуже любимо, які дарують нам тепло, допомагають у складних ситуаціях.  Це й рідна домівка, затишна та безпечна. Родина – це твій маленький світ, в якому все зрозуміле, дороге.

Одним із пріоритетних завдань служби у справах дітей  є забезпечення кожній дитині-сироті, дитині,  позбавленій батьківського  піклування, сімейного затишку. Звісно, що ніщо не може замінити материнське тепло та турботу, але наше завдання, щоб усі діти, які не мають сім’ї, виховувались у прийомних родинах, дитячих будинках сімейного типу, були усиновлені.

СКАЖИ «НІ»НАРКОТИКАМ

28 липня  2017  року  Липоводолинським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей спільно з районною організацією Червоного Хреста України на базі  Липоводолинського районного сектору уповноважених органів з питань пробації з метою профілактики наркоманії серед молоді,  було проведено лекцію «Скажи «Ні» наркотикам»  з особами молодіжного віку, що перебувають у конфлікті із законом.

   

РЕЙД «СІМ’Я»

27 червня та 29 червня поточного року районними службами  по захисту прав, свобод та законних інтересів дітей проведено рейд «Сім’я» на території Калінінської сільської ради

В ході рейду було вилучено 7 дітей з 2 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Вилучені діти влаштовані до дитячого відділення Липоводолинської центральної районної лікарні, де будуть оздоровлюватися протягом  двох  тижнів.

В подальшому діти будуть повернутів біологічні сім’ї або влаштовані до дитячих закладів області.

КОНСТИТУЦІЙНІ ПРАВА ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

Фахівець із соціальної роботи Липоводолинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  спільно з працівниками Липоводолинського районного сектору уповноважених органів з питань пробації  провели лекцію «Конституційні права громадян України» з особами молодіжного віку, що  перебувають у конфлікті із законом, з метою розширення знаньпідоблікових про найголовніший Закон України – Конституцію

В ході лекції були розглянули питання про громадянський обов`язок і права людини, закон і державні символи. Розповсюджено інформаційні листівки на тему «Знаємо та реалізовуємо свої права».