Районна газета

КІБЕРЗЛОЧИНИ ЯК ЗАГРОЗА ДЛЯ КОЖНОГО

Працівниками Липоводолинського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації для студентів ДПТНЗ « Синівський професійний аграрний ліцей» проведена  інформаційно – роз’яснювальна робота та розповсюджено листівки щодо кіберзлочинності.

Практично кожен чув про кіберзлочинність і, можливо, навіть  особисто  з нею зіштовхнувся. Кіберзлочинність включає в себе різні види злочинів, що здійснюються за допомогою комп`ютера і мережі Інтернет. Об`єктом  кіберзлочинів є персональні дані, банківські рахунки, паролі  та інша особиста інформація як фізичних осіб, так і бізнесу та державного сектору. Кіберзлочинність є загрозою не тільки на національному , а й на глобальному рівні.

ПРОВЕДЕНО РЕЙД: «СІМ’Я І ДІТИ»

Cлужбою у справах дітей Липоводолинської районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей  та молоді, інструктором у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Русанівської сільської ради  проведено рейд-перевірку: «Сім’я і діти» на території Русанівської сільської ради, під час якого виявлено дві сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах

Також, обстежена  одна родина, яка перебуває на обліку служби у справах дітей з приводу вчинення насильства над дитиною, яка перебувала в Сумському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей області та була повернута в сім’ю матері після проходження реабілітаційного періоду.

З сім’ями проведені профілактичні бесіди та надані рекомендації щодо усунення недоліків та загрози для здоров’я дітей,запобігання жорстокому поводженню з дітьми, попередження насильства в сім’ї та належного виконання батьківських обов’язків.    

Комісійно вирішено взяти дві родини на облік, як такі що опинилися в складних життєвих обставинах, де батьки ухиляються від належного виконання батьківських обов’язків та розглянути  їх поведінку на засіданні виконкому Русанівської сільської ради.

ПРОВЕДЕНО НАРАДУ: «ЩОДО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ВІД ЖОРСТОКОГО ПОВОДЖЕННЯ, У ТОМУ ЧИСЛІ КІБЕРЗЛОЧИНІВ»

На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 03.03.2017 № 4518/012-17 та листа Сумської обласної державної адміністрації від 10.03.2017 № 01-35/1938 «Про захист дітей від жорстокого поводження, у тому числі кіберзлочинів» 21.03.2017 року службою у справах дітей, відділом освіти, молоді та спорту, управлінням соціального захисту населення Липоводолинської районної державної адміністрації, Липоводолинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей  та молоді, Липоводолинською центральною районною лікарнею та Липоводолинським відділом поліції ГУНП в Сумській області проведено спільну нараду.

НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ ПРОХОДЕ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

Учні ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» та Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів активно долучилися до проведення XIIВсеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», метою якої є придбання  медичного  обладнання для лікування  дітей з вадами зору

Відповідно до розпорядження голови Липоводолинської районної державної адміністрації від 09 березня 2017 року №106-ОД, в рамках Акції відбулося інформування учнів, спрямоване на розвиток благодійництва і збір коштів на медичне устаткування.Кожен зміг долучитися до благодійності і зробити свій внесок у добру справу.

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД «СІМ’Я»

На території  села Синівка 21 березня 2017 року комісією у складі працівників Липоводолинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА та інструктора у справах сім’ї, молоді та спорту Синівської сільської ради обстежено умови проживання 3 сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, здійснено перевірку цільового використання державної  допомоги у сім’ї, де народилася дитина

В ході обстеження основна увага зверталась на наявність у дітей окремого ліжка, місця відпочинку та навчання, одягу відповідно до віку та сезону, тощо.