Районна газета

РЕЙД-ПЕРЕВІРКА «СІМ’Я»

Відповідно до ст.4 розділу ІІ Закону України "Про органи і служби у справах дітей, спеціальні установи та заклади, які здійснюють їх соціальний захист та профілактику правопорушень" та плану роботи служби у справах дітей Липоводолинської райдержадміністрації, начальником служби у справах дітей, директором Липоводолинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівниками Липоводолинського ВП ГУНП в Сумській області із залученням працівника сільської ради та медичного працівника КЗ «Липоводолинський центр первинної медико-санітарної допомоги» здійснено рейд-перевірку на території Калінінської сільскої ради

В ході перевірки  було обстежено житлово-побутові умови проживання 3 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Під час обстеження умов проживання, з метою запобігання дитячої смертності та соціального сирітства, проведено ряд профілактичних заходів, а саме: вилучено 2 малолітніх дітей  з сім’ї матері, яка зловживає спиртними напоями, неналежно виконує батьківські обов’язки, не створює належних умов для проживання, навчання та відпочинку дітей. На даний час діти тимчасово перебувають в дитячому відділенні центральної районної лікарні.

Також, проведена профілактично-роз’яснювальна робота з батьками щодо наслідків невиконання ними своїх батьківських обов’язків. На матір двох вилучених дітей працівниками поліції складено адміністративний протокол згідно ст.184 КУ пАП за неналежне невиконання батьківських обов’язків.