Районна газета

ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ»: «УСИНОВЛЕННЯ З ПРИЙОМНИХ СІМЕЙ ТА ДИТЯЧИХ БУДИНКІВ СІМЕЙНОГО ТИПУ»

Службою у справах дітей Липоводолинської районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей  та молоді проведено засідання «круглого столу»  на тему: «Усиновлення дітей, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу»

На засіданні «круглого столу» були присутні прийомні батьки та вихователі дитячих будинків сімейного типу, директор Липоводолинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

В ході засідання «круглого столу» обговорювалися актуальні питання щодо дотримання пріоритетного права дітей, які є вихованцями, на усиновлення.

Також, піднімалося питання про належну співпрацю між службою у справах дітей  та прийомними сім’ями і дитячими будинками сімейного типу стосовно проведення високої організації знайомства кандидатів  в усиновлювачі з дитиною, яка може бути усиновлена та виховується в сімейних формах.

По закінченню засідання,  прийомних батьків  та вихователів з  дитячих будинків сімейного типу ознайомлено та попереджено під розпис про наявність у них можливості скористатися переважним правом на усиновлення дитини, яка виховується в їх сім’ях.