Районна газета

ПРОВЕДЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНОГО РЕЙДУ

Липоводолинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з  службою у справах дітей Липоводолинської районної державної адміністрації та Липоводолинським бюро правової допомоги  на  територіях Синівської, Підставської, Калініської, Московської та Колядинецької сільських рад проведено рейд-перевірки умов проживання дітей, які знаходяться в сімя’х, що перебувають у складних життєвих обставинах

В ході перевірки члени комісії звертали увагу на наявність: запасів продуктів харчування, запасу необхідних речей, шкільного приладдя, спальних місць, білизни та створення відповідних умов для проживання.

З усіма батьками проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, попереджено про правову відповідальність, згідно чинного законодавства. Наголошено про створення сприятливих умов для виховання та розвитку дітей в родині та підготовці до нового навчального року.

Під час перевірок, було обстежено житлово-побутові умови проживання  9 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.