Районна газета

ЩОРІЧНА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

В рамках проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» фахівцем із соціальної роботи Липоводолинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено анонімне анкетування «Насилля в школі» серед учнів 7-х класів  КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів. Участь в анкетуванні взяли  20 респондентів

На питання «Чи знаєте ви, що таке насилля?» - 85% дітей відповіли так. Дітям важко було розмовляти на дану тему, тому що багато хто з них, в тій чи іншій мірі, зазнавали та зазнають насилля постійно, хоча навіть і анонімно бояться у цьому зізнатися.

Результати анкетування показали, що найчастіше діти страждають від фізичного та психологічного насильства у школі, яке над ними вчиняють у більшості випадків старші учні. На питання анкети «До кого ти можеш звернутися по допомогу у вирішенні проблеми насилля?» – 60% дітей відповіли до батьків, 30% – до друзів, трохи менше – до працівників школи(до директора, вчителів, шкільного психолога, соціального педагога). Фахівець також проінформували дітей про заклади та установи, які завжди нададуть підтримку та допомогу тим, хто постраждав від насильства.