Районна газета

ВИДИ ПОСЛУГ, ЯКІ МОЖУТЬ ПОТРЕБУВАТИ СУБ’ЄКТИ ПРОБАЦІЇ

Липоводолинським районним сектором з питань пробації спільно з Липоводолинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено захід на тему «Види послуг, які можуть потребувати суб’єкти пробації» з суб’єктами пробації молодіжного віку

Метою заходу  є ознайомлення підоблікових осіб  з організаціями, які необхідні для вирішення проблем та потреб клієнта. Також, представник районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проінформував присутніх про види послуг, яких найчастіше потребує суб’єкт пробації.

Бувають моменти в житті, коли здається, що немає виходу з певної складної життєвої ситуації, і не знаєш, як далі бути, що робити. Людей, у яких немає проблем, не буває. Тому консультування час від часу потребують всі, і краще не чекати, коли ця чи інша проблема набере незворотного характеру. Через свої соціально-психологічні особливості, спосіб життя та специфіку розвитку, суб’єкти пробації часто не орієнтуються у тому, як вирішити свої навіть елементарні проблеми, задовольнити потреби, куди та до кого звернутися, щоб отримати допомогу. А неподоланні складні життєві обставини, в яких вони опинилися, у подальшому можуть слугувати причиною  повторного скоєння правопорушення.