Районна газета

ВІД КОЗАКІВ ДО КІБОРГІВ

Персоналом Липоводолинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області спільно з працівниками Липоводолинського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для суб’єктів пробації проведено виховний захід з нагоди відзначення Дня захисника України під гаслом: «Від козаків до кіборгів»

Початок зустрічі, старший інспектор Липоводолинського районного сектору Олександр ВЕЛИКОДНИЙ, розпочав розповіддю про День захисника України – свято, що відзначається в державі 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас із Днем Українського козацтва. Поєднав силу і мужність українського козацтва з воїнами, які відстоюють незалежність та суверенітет України у війні з російським агресором на сьогоднішній день.

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ

В рамках відзначення Дня усиновлення 30.09.2019 року, службою у справах дітей Липоводолинської районної державної адміністрації проведено засідання «круглого столу» на тему: «Мрія кожної дитини – любляча та міцна сім'я»

Учасниками «круглого столу» були усиновителі, прийомні родини, вихователі дитячого будинку сімейного типу, що проживають в Липоводолинському районі.

ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ

Дитина – дзеркало родини;

як у краплі води відбивається сонце,                                        

так у дітях відбивається моральна

чистота матері і батька.

 

В. Сухомлинський

Дитина. Рідна дитина. Моя дитина. Є різні способи того, як стати батьками. Один із них - це усиновити дитину. Це водночас благородна і непроста справа.

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Начальником служби у справах дітей Людмилою КОСТЯН під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Липоводолинської районної державної адміністрації  Володимира ГРИЦАЯ проведено засідання Районної комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто 4 питання:

1. Про затвердження висновку служби у справах дітей про визначення місця проживання неповнолітнього з батьком.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Начальником служби у справах дітей Людмилою КОСТЯН під головуванням голови Липоводолинської районної державної адміністрації  Івана ЯРЕМЕНКА проведено засідання Районної комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто 6 питань:

1. Про підтвердження місця проживання 2-х малолітніх дітей  для їх тимчасового виїзду за межі України.

2. Про стан виконання батьківських обов’язків громадянки Литвиненко С.І., що перебуває на обліку зі складних життєвих обставин та про доцільність соціальних виплат  на її дітей.