Районна газета

17 ЛИПНЯ ПРАЦЮВАТИМЕ ПРЯМА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ МОН З ПИТАНЬ ВСТУПУ ДО ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Вступна кампанія 2018 в самому розпалі

Інформації щодо вступу безліч, але завжди виникають якісь запитання. Хочеться бути переконаним на 100% у правильності своїх дій, аби не схибити у найвідповідальніший момент. Тому 17 липня 2018 року працюватиме пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів. На питання абітурієнтів відповітиме генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олег ШАРОВ.

Головною темою телефонної лінії стануть питання вступу до закладів вищої освіти на освітні рівні молодшого спеціаліста, бакалавра та магістра.

НАРАДА З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИХ ЦЕНТРІВ

Начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО та виконуюча обов’язки директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Липоводолинської районної ради Тетяна Колодяжна взяли участь у роботі наради з питань організації роботи інклюзивно-ресурсних центрів, що відбулася на базі обласного Департаменту за участі директора Вікторії ГРОБОВОЇ, фахівців відділу iнклюзивної освiти, позашкiльної та виховної роботи

В ході робочої зустрічі учасники, керуючись чинними нормативно-правовими актами, обговорили  організаційні питання роботи інклюзивних центрів в законодавчому та методичному аспектах.

ЛИПОВОДОЛИНЩИНА ОТРИМАЛА НАБОРИ LEGO ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Більше ста школярі Липоводолинщини, які з вересня 2018 року підуть до першого класу, разом із ровесниками всієї країни вчитимуться з наборами конструкторів «LEGO Six Bricks» (шість цеглинок) та «LEGOPlayBox»

Новенькі набори LEGO – це один з етапів реформи «Нова українська школа», який сприятиме впровадженню ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес.

«Шість цеглинок» – це технологія навчання, яка допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити.

ОЧІЛЬНИК ОБЛАСТІ ОЗНАЙОМИВСЯ З ПРОВЕДЕННЯМ РОБІТ ПО ОБЛАШТУВАННЮ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

Днями, у ході робочого візиту на Липоводолинщину, голова обласної державної адміністрації Микола КЛОЧКО  ознайомився із проведенням робіт по облаштуванню новоствореної комунальної установи - Липоводолинський інклюзивно-ресурсний центр, що функціонуватиме на базі опорної школи

«Роботи, розпочаті після прийняття рішення про створення Центру, тривають. Наразі капітально відремонтовано внутрішні приміщення, пристосовані для дітей з особливими освітніми потребами, відповідно до вимог законодавства, у тому числі державних санітарних норм і правил та державних будівельних норм, облаштовано зону доступності, завершується впорядкування прилеглої території, комплектується штат фахівців», - зазначила в ході розмови начальник відділу освіти, молоді та спорту Любов ДМИТРУШКО.