Районна газета

ПЕДАГОГІЧНИЙ ВЕРНІСАЖ – ЗАПОРУКА ТВОРЧОГО ЗРОСТАННЯ УЧИТЕЛЯ-СЛОВЕСНИКА

На базі відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації відбувся практичний семінар учителів української мови та літератури у нетрадиційній формі  -  вернісаж педагогічних ідей з теми «Результати впливу інноваційних методів навчання на уроках української літератури на формування критичного мислення, творчого потенціалу учнів»

У ході роботи семінару філологи поетапно проаналізували  методику проведення  уроку з формування критичного мислення, нові методи та прийоми, які використовуються на цих уроках та сприяють  розкриттю творчого потенціалу учнів.

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ ШКОЛЯРІВ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ

Невід’ємною складовою повноцінного життя дитячого населення є фізична культура і спорт. Їх основне призначення – зміцнення здоров’я та забезпечення здорового способу життя

І поки одні школярі,  поринувши у захоплюючий світ знань, активно студіюють підручники та пізнають незвідане,  інші – організовують дозвілля, яке приносить користь,  виховує «у здоровому тілі здоровий дух».

Відрадно,  що більшість  з них,  навчаючись спортивної майстерності, мають змогу брати участь у фізкультурно-спортивних дійствах районного та обласного масштабів.

ВІД ДОПРИЗОВНИКА ДО ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ

З метою покращення військово-спортивного та патріотичного виховання  молоді, формування серед юнаків засад здорового способу життя засобами спорту та популяризації  військово-прикладних видів спорту,на міському стадіоні спортивного комплексу ім. В.Окіпного відбувся Відкритий молодіжний військово-патріотичний захід «Від допризовника до захисника Вітчизни» серед команд міст та районів, присвячений Дню захисника України

В змазаннях взяли участь команди смт. Недригайлів, смт. Липова Долина, Роменський район та міста Ромни. Від нашого району виступала команда комунального закладу Липоводолинської спеціалізованої школи I-III ступенів.

ПРОГРАМА ОБМІНУ МАЙБУТНІХ ЛІДЕРІВ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ДО США

Розпочинається набір на річне навчання в США за «Програмою обміну майбутніх лідерів (FLEX)» для українських школярів

FLEX є програмою культурного обміну для учнів 8, 9 та 10 класів загальноосвітніх шкіл, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати в американській родині.