Районна газета

РОЗПОЧАЛАСЯ ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ БАЙРАЦЬКОГО НВК

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської  районної державної адміністрації 21 березня 2017 року розпочалася державна атестація Байрацького НВК

Голова атестаційної комісії Любов Дмитрушко ознайомила присутніх представників сільської  та батьківської громади з метою та порядком державної атестації. Акцентувала увагу на тому, що в міжатестаційний період  місцевий орган управління освітою забезпечував ефективну і стабільну діяльність навчального закладу, виходячи з фактичних обсягів фінансування освіти в районі.

ПРОВЕДЕНО ДЕРЖАВНУ АТЕСТАЦІЮ САЇВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ

Відповідно до Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 67 від 30.01.2015, на виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 12.01.2017 № 08-ОД «Про проведення державної атестації Саївського навчально-виховного комплексу: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст. – Саївський ДНЗ  Липоводолинської районної ради Сумської області» в період з 21 лютого по 14 березня 2017 року здійснено атестаційну експертизу Саївського навчально-виховного комплексу: Саївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – Саївський дошкільний навчальний заклад Липоводолинської районної ради.

МОНІТОРИНГ СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ – ШЛЯХ ДО ПРИСКОРЕННЯ ОСВІТНЬОЇ РЕФОРМИ

Згідно тижневого планування діяльності відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації начальником місцевого органу управління освітою Дмитрушко Л.М., головним спеціалістом Демиденко С.М. здійснено виїзд до Байрацького, Яснопільщанського та Яганівського навчально-виховних комплексів для моніторингу результативності роботи вищевказаних освітніх закладів

В ході робочої поїздки  з керівниками установ обговорено варіанти створення філій (залежно від місцевих умов),  створення гідних умов для отримання якісної шкільної освіти,  кадрове забезпечення, проходження опалювального періоду, контролю за використання енергоресурсів.

ЗМАГАННЯ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІВЧАТ

Днями на базі ДЮСШ «Барса» в залік ХХVІ Спортивних ігор школярів пройшли районні змагання з футзалу серед дівчат

На спортивний майданчик для визначення переможця вийшли шість команд загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

Після урочистих привітань, побажань хорошої динамічної гри від організаторів, учасники розпочали перші ігри. Матчі проводились у групах за коловою системою.

Школярки грали на рівні, жодна команда не стала одноосібним лідером. Кожна із спортсменок намагалась показати хорошу гру та забити м’яч у ворота суперника.