Районна газета

КУБОК РЕКТОРА СНАУ НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ

Вперше в історії футболу Липоводолинщини на оновленому шкільному стадіоні Беївського навчально –виховного комплексу  відбувся футбольний турнір з міні-футболу на Кубок ректора СНАУ

Ініціаторами спортивного дійства, приуроченого  40-річчю заснування ВУЗу, виступили викладачі кафедри фізичного виховання закладу та відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

У цьогорічних змаганнях взяли участь 8 збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів району. Після жеребкування їх було роз­ді­лено на дві групи, у яких команди грали між собою за круговою системою.

ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ ПАТРІОТИ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ

25 квітня 2017 року відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Участь у змаганнях взяли команди десяти загальноосвітніх навчальних закладів району.

На офіційному відкритті від організаторів гри, почесних гостей свята та запрошених лунали слова, які гартували учасників до подальших змагань та перемоги.

Змагання пройшли цікаво і напружено.

ЗАВЕРШИЛАСЯ ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО ДНЗ «БЕРІЗКА»

25 квітня 2017 року підведено підсумки державної атестації  Липоводолинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Берізка» Липоводолинської селищної ради, що тривала з 04 по 24 квітня 2017 року, відповідно до Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

У ході атестаційної експертизи члени комісії забезпечили повне та об’єктивне вивчення напрямів діяльності дошкільного закладу, що були  передбачені робочою програмою.

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА КЕРІВНИКІВ ТА ЗАСТУПНИКІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ

20 квітня 2017 року під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любові Дмитрушко, за участі працівників відділу, районного методичного кабінету відбулася планова нарада керівників освітніх установ району та їх заступників

Відкриваючи роботу наради, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації окреслила коло питань порядку денного. Основна увага була акцентована на питаннях, що стосувалися проведення заходів державного нагляду за діяльністю освітніх закладів, створення опорних шкіл та проведення державної підсумкової атестації випускників.