Районна газета

ОБГОВОРЕНО ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ ОСВІТЯН РАЙОНУ

Згідно плану роботи  відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації під головуванням начальника Любові Дмитрушко відбулася чергова нарада  керівників освітніх установ району

У роботі взяли участь працівники відділу, методисти районного методичного кабінету, директори загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів.

На порядок денний наради освітян було винесено ряд актуальних питань, спрямованих на досягнення практичних результатів щодо розширення доступності, зростання ефективності, підвищення якості освіти на всіх рівнях.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

Фінішував ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, що впродовж січня-лютого 2017 року зібрав на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти творчо та інтелектуально обдаровану юнь Сумщини

Цього року обласні учнівські олімпіади проводились за 18 навчальними предметами, у яких взяли участь учні 7-11 класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів регіону.

У ІІІ (обласному) етапі взяли участь 28 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Липоводолинщини.

БЕРЕСТІВСЬКУ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ ТА БЕРЕСТІВСЬКИЙ ДНЗ «МАЛЯТКО» ПРОАТЕСТОВАНО

З 23 січня по 10 лютого 2017 року відбулася державна атестація Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради та Берестівського дошкільного навчального закладу «Малятко» Берестівської сільської ради

Під час атестації у навчальних закладах працювали експертні комісії з числа фахівців відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, освітніх установ району, громадськості. Об’єктивність оцінювання роботи закладів забезпечено всебічним аналізом якісних і кількісних показників.

НЕБОСХИЛ «СПІВУЧОЇ ВЕСЕЛКИ»

Районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» зібрав юних вокалістів,  що з'їхалися з усієї Липоводолинщини, позмагатися у номінації «Художнє виконавство» конкурсу «Співуча веселка»

Конкурсний день пройшов у кращих традиціях української та сучасної пісні, розкрив творчий потенціал талановитої юні району. 52 дитячих золотих голоси засвітили різнобарвні кольори «Співучої веселки».      

Вихованці вокального мистецтва презентували свої здібності за двома рівнями виконавської майстерності: початковим та основним (згідно з результатами атестації творчих колективів), у трьох вікових групах.