Районна газета

СВІЙ ЗОЛОТИЙ ЮВІЛЕЙ ВІДСВЯТКУВАВ МОСКОВСЬКИЙ НВК

З нагоди святкування 50-річного ювілею Московський навчально-виховний комплекс зібрав у своїх стінах педагогів, учнів, випускників, гостей

Традиційно перше слово було надано керівнику освітнього закладу Наталії Шульзі, яка привітала педагогічний колектив зі святом, подякувала йому за самовіддану працю, наполегливість, творчі здобутки.

Як і заведено, до вітань та вручення нагород і подарунків долучилися почесні гості: Іван Яременко, голова Липоводолинської районної державної адміністрації, Віктор Литвиненко, голова Липоводолинської районної ради, ветерани педагогічної праці, випускники закладу, підприємці та багато інших.

СКІЛЬКИ КОШТУВАТИМЕ ПРОБНЕ ЗНО У 2018 РОЦІ

Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість участі у пробному зовнішньому оцінюванні для осіб, які мають намір використати цей інструмент при підготовці до тестування

Цього року вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 129 до 137 гривень в залежності від регіону проживання учасника.

Учасники, яких  обслуговують Вінницький і Харківський регіональні центри оцінювання якості освіти, матимуть можливість пройти одне пробне тестування за 129 гривень.

ФІНІШУВАВ РАЙОННИЙ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2018»

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», в якому за звання найкращого змагалися вчителі фізики, української мови та літератури, фізичної культури, визначив переможців, що представлятимуть район в ІІ (обласному) етапі

Учасниками першого (районного)  етапу стали 6 вчителів-професіоналів: творчих, відкритих до нових знань, готових долучитися до реформування освіти, стати провідниками змін «Нової української школи».

У ході конкурсних змагань учасники виконали практичну роботу з фаху, методики викладання навчальних предметів, психології та педагогіки.

РІШЕННЯМ КАБМІНУ СТВОРЕНО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ ЯКОСТІ ОСВІТИ

6 грудня 2017 року під час засідання Кабінету Міністрів прийнято рішення про створення Державної служби якості освіти України

Нова структура засновується на базі Державної інспекції навчальних закладів. Вона матиме ширші повноваження, а також буде представлена на регіональному рівні через спеціальні відділення.

Законом «Про освіту» передбачено, що єдиним плановим заходом державного нагляду (контролю) щодо шкіл буде інституційний аудит.