Районна газета

ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ УЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

На базі Русанівського навчально – виховного комплексу відбулося засідання творчої групи учителів української мови та літератури

Тема засідання: «Практичні аспекти використання ігрової діяльності на уроках української мови».

Участь у заході взяли члени творчої групи (учителі української мови та літератури загальноосвітніх навчальних закладів району) Карпенко Лариса Василівна, Антоненко Валентина Анатоліївна, Коновал Людмила Григорівна, Шеденко Ніна Володимирівна та методист відділу освіти районної державної адміністрації Авраменко Жанна Михайлівна.

У ході роботи групи учитель української мови та літератури Русанівського  навчально – виховного комплексу Валентина  Антоненко   провела урок української мови з використанням ігрових елементів у 6 класі на тему: «Узагальнення та систематизація знань з теми «Числівник» та представила увазі присутніх позакласний захід «Ми нація єдина, твої ми діти, Україно!».

Продовженням заняття творчої групи стало засідання круглого столу, у якому своїми напрацюваннями з вищезазначеної теми поділились учасники засідання. Розподілили індивідуальні завдання з підготовки матеріалів для видання методичного посібника.

Завершилась робота обговоренням побаченого уроку та позакласного заходу.