Районна газета

ВИЇЗНА НАРАДА ОСВІТЯН РАЙОНУ

Планова виїзна нарада при начальнику відділу освіти Липоводолинської райдержадміністрації з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів та позашкільних установ відбулася на базі Калінінської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Липоводолинської районної ради

Робота  розпочалася з  оглядової екскурсії дошкільного навчального закладу «Ромашка» Калінінської сільської ради. Сільський голова - Віктор Нестеренко, вітаючи учасників зібрання на калінінській землі, висловив вдячність за візит, поділився планами на майбутнє та обіцяв, по мірі можливості, підтримувати освітні заклади села. 

Жанна Зворигіна, на правах господині дошкільного навчального закладу, провела екскурсію територією, приміщеннями садочка. Присутні мали можливість бачити, як в умовах сьогодення, завдяки тісній співпраці керівництва села, адміністрації закладу, батьків дошкільнят створюються оптимальні умови для навчання та виховання підростаючого покоління - майбутнього нашої держави.

Робота наради продовжилася в Калінінській загальноосвітній школі  І-ІІ ступенів. Учасники переглянули підготовлений учнями школи захід «Моє дитинство золоте», ознайомилися з експозиціями картинної галереї. Після, перейшли до розгляду питань порядку денного. Начальник відділу освіти Любов Дмитрушко, розпочинаючи засідання, говорила про економне використання бюджетних коштів. Обговорювалися питання щодо переведення на альтернативні види палива топкових Берестівської ЗОШ                       І-ІІІ ст., Московського та Колядинецького НВК Липоводолинської районної ради; проходження цьогорічного опалювального сезону та підготовку до наступного; дотримання норм санітарного законодавства у загальноосвітніх навчальних закладах району; організації роботи з охоплення оздоровленням та відпочинком дітей влітку 2015 року; стану комп’ютеризації дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів  району; підведені підсумки атестації педагогічних кадрів у 2015 році; заслухано результати повторної перевірки з усунення недоліків за результатами атестаційної експертизи в Панасівській загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Липоводолинської районної ради. Особлива увага акцентувалася на проведенні ЗНО 2015 року, що відбудеться в п’ятницю. Голови рад освітніх округів презентували учасникам зібрання звіти про роботу освітніх округів району за 2014-2015 навчальний рік.

Начальник відділу освіти Любов Дмитрушко на заключній частині наради підвела підсумки, подякувала господарям за гостинний прийом та запропонувала проводити подібні заходи у всіх школах району, щоб кожен мав можливість продемонструвати свої надбання.