Районна газета

НЕ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПОЗА УВАГОЮ РОБОТА З СІМ`ЯМИ, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ…

Сім`я завжди визнавалась і визнається як найбільш сприятливе природне середовище для фізичного, психічного, духовного розвитку особистості. Однак сучасний етап розвитку суспільства призводить до різкого зросту негативних тенденцій у сім`ї: нестійкість шлюбу, погіршення репродуктивного здоров`я молоді, сирітство, дитяча безпритульність та безліч проблем, пов`язаних із вихованням дітей.

Усе це актуалізує такий напрямок роботи соціальних педагогів та практичний психологів, як соціально-педагогічний патронаж, якому була присвячена інструктивно-методична нарада працівників психологічної служби.

На базі Липоводолинського дошкільного навчального закладу «Веселка» районним методичним кабінетом відділу освіти райдержадміністрації спільно з оперуповноваженим кримінальної міліції у справах дітей Липоводолинського РВ УМВС України в Сумській області Олександром Солоніковим, начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Людмилою  Костян   обговорено ряд питань щодо здійснення соціально-педагогічного патронажу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, порядку взаємодії суб`єктів соціальної роботи з сім`ями цієї категорії, вироблено чіткий механізм роботи.

Методистом з охорони дитинства районного методичного кабінету Тетяною  Шматко  надано рекомендації щодо організації та проведення тижня сім`ї в навчальних закладах району напередодні Міжнародного дня сім`ї.