Районна газета

ЗАЛІКОВЕ ЗАНЯТТЯ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

В приміщенні актової зали Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів для завідувачок, кухарів, комірників та медичних сестер дошкільних навчальних закладів проведено позачергове заняття з питань дотримання санітарно-гігієнічного, протиепідемічного та дезінфекційного  режимів в дошкільних навчальних закладах Липоводолинського району

Заняття проводили фахівці Роменського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Сумській області - помічник лікаря-епідеміолога відділу організації державного епідеміологічного нагляду, соціально-гігієнічного моніторингу та профілактики інфекційних і паразитарних захворювань Юлія Клець, фельдшер санітарного відділу організації державного санітарного нагляду, соціально-гігієнічного моніторингу та профілактики неінфекційних захворювань Юлія Плутенко. 

До відома учасників заняття фахівцями доведено інформацію про підсумки колегії Держсанепідслужби у Сумській області щодо групового захворювання гострими кишковими інфекціями в м. Конотоп Сумської області. Розглянуто питання  з дотримання в дитячих навчальних закладах виконання Державних санітарних норм та правил влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладах та організації життєдіяльності дітей; профілактики паразитарних захворювань в організованих колективах; виконання вимог наказу  від 16.02.1989 р. № 475 «О мерах по дальнейшему совершенствованию профилактики заболеваемости острыми кишечными инфекциями в стране».

Завершилося заняття складанням письмового заліку працівниками дошкільних навчальних закладів району.