Районна газета

НЕВИЧЕРПНА СИЛА ЕНТУЗІАЗМУ

Є люди, спілкуватися  з якими  легко й цікаво, бо невичерпна сила ентузіазму, незгасаючого оптимізму, азарту та безмежної відданості улюбленій справі передається співрозмовнику

До таких сонцесяйних особистостей належить наш земляк, вчитель історії за фахом, краєзнавець, колекціонер Петро Васильович Яковенко, який до початку воєнних дій на Сході проживав з родиною у місті Горлівка Донецької області. Наразі він змушений переселитися у отчий дім, село Підставки Липоводолинського району.

Шанувальник  українського народного мистецтва тісно співпрацює з педагогічним  та учнівським колективами Синівської загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів, примножує духовні над­бання рідної країни, ділиться своїм досвідом з освітянами району.

Підтвердженням цьому стала зустріч з учасниками проекту «Я-громадянин України», де Петро Васильович розповів про особистий шлях педагогічної та краєзнавчої діяльності, про світ своїх захоплень, продемонстрував унікальний  культурний спадок – власні колекції  листівок,  сірникових етикеток.   

За весь період педагогічної та краєзнавчої діяльності Петром Васильовичем було зібрано не лише унікальні колекції, а й створено три музеї, тож на завершення зустрічі він закликав  юних пошуковців долучитися до збе­реження перлин українського самобутнього мистецтва.