Районна газета

КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ "ОМРІЯНА УКРАЇНА ОЧИМА ДІТЕЙ"

Благодійні фонди «Омріяна Країна» та «Серце миру» закликають маленьких художників намалювати свої мрії про майбутнє нашої Батьківщини
Прийом малюнків на конкурс триває з 7 квітня по 7 липня 2015 року.
 
Завдання для учасників – зобразити нашу країну такою, в я
кій вони хотіли б жити. Кількість малюнків від одного учасника необмежена. У серпні 2015 року журі конкурсу відбере найкращі роботи, автори яких стануть призерами Конкурсу-фестивалю. 
100 найкращих дитячих робіт, відібраних Журі, візьмуть участь у виставці, організованій в Києві до Дня незалежності України 24 серпня 2015 року. Їхні автори будуть відзначені дипломами Конкурсу-фестивалю та цінними подарунками
.

Тридцять авторів будуть запрошені до Києва для участі у майстер-класі всесвітньо відомого художника Джамаля Бадвана, а також для спільного творення найбільшої дитячої картини, яка увійде до книги рекордів України.

Автори 10 найкращих малюнків отримають можливість представити свою творчість на міжнародній арені в рамках закордонної поїздки, яку організує Оргкомітет конкурсу наприкінці 2015 року.

Конкурсні роботи необхідно надіслати разом з фотографією автора поштою на адресу: Благодійний фонд "Омріяна Країна", бул. Дружби Народів, 9, м. Київ, 01042. Всі малюнки мають бути підписані на звороті із зазначенням: імені та прізвища автора; віку; домашньої адреси та контактного телефону автора чи батьків. 
Детальні умови Конкурсу-фестивалю – на сайті www.mriyafest.org