Районна газета

ПРОВЕДЕНО ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНУ НАРАДУ ЗАВІДУВАЧОК ДНЗ РАЙОНУ

28 травня 2015 року в приміщенні відділу освіти відбулося засідання інструктивно-методичної наради керівників дошкільних установ району. На порядок денний були винесені  питання, передбачені планом роботи на 2015 рік.

 

Начальник відділу освіти Дмитрушко Л.М. проінформувала присутніх про стан роботи освітньої галузі району на кінець 2014-2015 навчального року, наголосила на якісному проведенні оздоровчої кампанії та відзначенні Міжнародного дня захисту дітей.

В роботі наради першочергова увага була приділена організації та проведенні літнього оздоровлення дітей в ДНЗ району та відзначенню Міжнародного дня захисту дітей.

Завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Клюс М.М. повідомив про умови проведення спартакіади «Малятко», присвячену Міжнародному дню захисту дітей, яка традиційно щороку проводиться в парковій зоні смт Липова Долина.

Також були розглянуті питання: «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2015-2016 навчальному році», «Про хід виконання районної цільової програми «Дитячі меблі Липоводолинщини» на період до 2015 року». Доведено до відома керівників ДНЗ наказ Міністерства освіти і науки України від 07.04.2015 № 404 щодо внесення змін до Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах та лист Міністерства освіти і науки України від 28.04.2015 № 1/9-215 щодо обліку дітей дошкільного віку.