Районна газета

ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ - ПОРА ДЕРЖАВНИХ ЗВІТІВ

Щороку у травні - червні учні 4, 9, 11- х класів звітують про свій рівень початкової, основної та старшої школи відповідно

2014-2015 навчальний рік не став виключенням, хоча і вніс певні зміни в традиції проведення державної підсумкової атестації. Атестація проводилася в письмовій формі. Завдання для проведення укладалися учителями відповідно до фаху. Виключенням стала атестація одинадцятикласників з української мови, яка відбувалася у формі зовнішнього незалежного оцінювання, а завдання укладалися українським центром оцінювання якості освіти.

150 четверокласників в період з 12 по 21 травня складали державні іспити з української мови, читання та математики.

Завершили екзаменаційну сесію і 167 учнів 9-х класів, які в період з 2 по 8 червня склали три підсумкові іспити: українську мову, математику – як обов’язкові предмети, географію, біологію, англійську мову, світову літературу, українську літературу – як один з предметів за вибором закладу. 
Із числа дев’ятикласників троє учнів на базі Синівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенівнавчалися за екстернатною формою.

Прозвітували учні 11 класу. 75 випускників складали ДПА з трьох предметів: української мови (у формі ЗНО), математики, історії України – як обов’язкових предметів, біології, географії, української літератури, англійської мови, хімії, фізики, художньої культури, всесвітньої історії, фізичної культури – як одного предмету за вибором учня.    

Наразі результати всіх ДПА опрацьовуються. За підсумками буде здійснено моніторинг якості знань, умінь та навичок випускників.