Районна газета

НАГОРОДЖЕННЯ ПРИЗЕРІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ДИТЯЧИЙ МАЛЮНОК І ТВІР З ТЕМИ «ЛЮДИНА І ЛІС»

Відповідно до правил проведення конкурсів на кращий дитячий малюнок і твір з теми «Людина та ліс», затверджених Сумським управлінням лісового та мисливського господарства, Департаментом освіти і науки Сумської облдержадміністрації та Сумською обласною організацією профспілки працівників лісового господарства, у квітні-травні 2015 року у загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах області було проведено конкурси на кращий малюнок і твір з теми «Людина і ліс»

На обласний етап конкурсів було представлено 37 малюнків та 32 твори з 45 навчальних закладів  Сумської області.

 

17 червня 2015 року  в еколого-натуралістичному  відділі Комунального закладу Сумської обласної ради – обласному  центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю м. Суми відбулося нагородження переможців.  Дуже приємно, що представники Липоводолинщини  потрапили в число нагороджених.

Хоменко Аня учениця Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів отримала цінний приз – вітражні фарби, за активну участь у конкурсі на кращий твір.

Вовницький Олександр вихованець Липоводолинського районного Будинку для дітей та юнацтва  виборов перше місце  в конкурсі на кращий дитячий малюнок, отримав цінний приз – сенсорний телефон. Призи переможцям забезпечило Сумське управління лісового та мисливського господарства.