Районна газета

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ВІДДІЛУ ОСВІТИ

 

Відбулось чергове планове засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації під головуванням начальника відділу освіти  Любов Дмитрушко

До участі в роботі були запрошені працівники районного методичного кабінету, керівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 Питання, які обговорювались на колегії, стосувались результатів державної атестації загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів 2014-2015 навчального року, стану військово-патріотичного виховання в Липоводолинській, Байрацькій та Синівській школах, роботи сайтів освітніх закладів району.  В порядку контролю розглянуто питання виконання Плану заходів з розвитку психологічної служби району на період до 2017 року, забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей та учнівської молоді та стану організації дослідно-експериментальної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах.

Перше питання висвітлила начальник відділу освіти  Любов Дмитрушко. Вона підсумувала результати проведення державної атестації загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, що проходили атестаційну експертизу у 2014-2015 навчальному році.  Особливу увагу акцентувала на відповідних рішеннях експертної комісії та регіональної експертної ради щодо результатів державної атестації Панасівської загальноосвітньої школи.  З даного питання інформував виконуючий обов’язки директора вищевказаного закладу Євген Гринь. Члени колегії поставили ряд питань інформатору, що стосувалася в першу чергу створення належних умов для забезпечення рівного доступу до якісної освіти та надання якісних освітніх послуг дітям та учнівській молоді в Панасівській загальноосвітній школі.

З інших питань порядку денного були заслухані доповіді працівників відділу освіти -  Світлана Демиденко, Юлія Шапран, Людмила Мороз та окремих керівників навчально-виховних закладів.

За результатами колегії відділу освіти з усіх  питань прийнято відповідні рішення.

По завершенню колегії проведено нараду з керівниками навчальних закладів, на якій в черговий раз говорилося про стан фінансування освітньої галузі району, про жорстку економію енергоресурсів тощо. Аналізуючи ситуацію, начальник відділу освіти  Любов Миколаївна зазначила про те, що вона є вкрай складною. З освітньої субвенції, за неповних шість місяців, вже використано майже 11 млн. грн. (з 19 млн. передбачених освітньою субвенцією). Станом на сьогодні маємо заборгованість близько 1,5 млн. грн. за енергоносії, частково виплачено оздоровчі. Вирішити питання фінансування самостійно, без допомоги з місцевого бюджету, не можливо, проте треба докладати зусиль для належного функціонування галузі.  

Серед інших питань порядку денного -  підведення підсумків ДПА 2014-2015 навчального року, роботи зі зверненнями громадян за І півріччя  поточного року та попередні результати перебігу літньої оздоровчо-відпочинкової кампанії 2015 року в загальноосвітніх навчальних закладах району.

Підводячи підсумки наради, начальник відділу освіти Любов Дмитрушко окреслила коло завдань та напрямків подальшої діяльності освітніх закладів району.