Районна газета

ГОТУЄМОСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Зазвичай літній період використовується освітянами для вирішення побутових проблем навчальних закладів району, покращення їх матеріально-технічної бази та умов навчання школярів

Щойно підвів підсумок 2014-2015 навчальний рік, як уже триває активна робота з підготовки до нового навчального року. Процес ремонтних та профілактичних робіт, як завжди, дуже напружений. Головне завдання, яке стоїть на сьогодні - це виконання комплексу першочергових заходів, спрямованих на створення безпечних та комфортних умов навчання учнів. Силами батьків, педагогів, технічного персоналу проводяться  ремонти класних кімнат, коридорів, спортивних та актових залів, їдалень.  Впорядковуються прилеглі території та спортивні майданчики, виконуються інші роботи з покращення благоустрою.

Складним залишається питання фінансування освітньої галузі. Існуючі фінансові можливості  бюджету дозволяють проводити в основному видатки на захищені статті. Тому ремонтні роботи у навчальних закладах здійснюються за рахунок спонсорської допомоги, батьків. В цілому на поточні ремонти планується використати близько 150,0 тис. грн.

І вже першого вересня на учнів чекатимуть оновлені затишні класи у яких не лише зручно навчатися, спілкуватися з друзями, вчителями, а й пізнавати великий Світ науки.