Районна газета

НА СУМЩИНІ З’ЯВИЛАСЯ ЩЕ ОДНА ГІМНАЗІЯ ДЛЯ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ

За таке рішення проголосували депутати обласної ради на останньому пленарному засіданні сесії, яке відбулося 16 липня

 З їх легкої руки Роменська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів імені О.А.Деревської перейменована у комунальний заклад Сумської обласної ради «Роменська гімназія-інтернат імені О.А.Деревської».

Відтепер творчо-обдаровані діти, діти з багатодітних родин з різних куточків області матимуть можливість здобувати якісну освіту, отримувати поглиблені знання з різних предметів.

У гімназії облаштовано 17 класних кімнат, спортивна зала, актова зала на 330 місць, хореографічний клас, кімнати для відпочинку та спальні кімнати, їдальня, теплиця, підсобне господарство. Для дітей передбачено п’ятиразове харчування. Є  прекрасна кухня, де діти можуть самостійно приготувати собі їжу. Створені умови для позашкільної роботи.

Планується, що вже з 1 вересня навчання тут відбуватиметься за двома профільними напрямками – суспільно-гуманітарним та природничо-математичним.

Аби мати повну інформацію про переваги закладу, звертайтеся до адміністрації гімназії (м. Ромни) або до відділу освіти Липоводолинської районної державної адміністрації.