Районна газета

ПЕДАГОГІЧНА ГОРДІСТЬ СУМЩИНИ

За вагомий внесок в розвиток освітньої галузі області десять кращих педагогічних працівників Сумщини занесені на обласну Дошку Пошани «Педагогічна гордість Сумщини»

Цього року серед номінантів: керівник Народного дитячого художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Полісяночка», директор Комунальної установи Сумський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад №11», директор Жовтневої спеціалізованої школи І-ІІІ ст., директор Вищого комунального навчального закладу Сумської обласної ради «Лебединське медичне училище», завідувач кафедри журналістики  та філології Сум ДУ, педагог-організатор Андріяшівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та чотири учителі загальноосвітніх шкіл області.

До числа номінантів ввійшов і  учитель трудового навчання Липоводолинської спеціалізованої школи – Володимир Сидоренко. Володимир Анатолійович – педагог за покликанням душі і серця. Це яскрава і талановита людина, якій притаманні високий професіоналізм, постійний творчий пошук, вимогливість та принциповість. Його сумлінна праця неодноразово відзначена подяками та грамотами.

Бажаємо Володимиру Анатолійовичу здібних учнів та нових творчих злетів на освітянській ниві.