Районна газета

Про готовність до нового навчального року, і не тільки, говорили на нараді керівників навчальних закладів

В актовій залі відділу освіти Липоводолинської райдержадміністрації відбулася чергова нарада керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району. У нараді взяли участь начальник відділу освіти Дмитрушко Л.М., головний спеціаліст, методисти РМК, директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

На порядку денному розглядалися актуальні питання, що регламентують діяльність навчальних закладів в плані готовності до початку нового навчального року, працевлаштування молодих спеціалістів, підготовки статистичної звітності, проведення  літньої оздоровчої кампанії, роботи з обдарованими та талановитими дітьми за підсумками навчального року, що минув тощо.

Говорячи про готовність навчальних закладів до початку роботи в новому навчальному році, начальник відділу освіти Дмитрушко Л.М. зазначила, що результати об’їзду в цілому позитивні. По тих закладах де були виявлені недоліки, зауваження з боку членів комісії, ситуація виправлена. Вже завершено ремонт даху в Подільківській ЗОШ            І-ІІІ ст.  Тож, 1 вересня всі навчальні заклади гостинно відкриють двері для своїх школяриків.

У роботі наради також взяли участь інспектор ДПРЧ – 17 Нестеренко В.С. та головний спеціаліст сектору з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Пономаренко О.М., звернувши особливу увагу на дотримання правил пожежної безпеки у місцях  массового скупчення людей, навчально-виховних закладах.

Підсумовуючи роботу наради, Любов Миколаївна вкотре акцентувала увагу керівників навчальних закладів на питанні фінансування освітньої галузі району, максимальній економії бюджетних коштів.