Районна газета

Відбулася чергова колегія працівників освітньої галузі

 На базі Подільківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. пройшла чергова колегія відділу освіти Липоводолинської  РДА.

У роботі  взяли участь начальник відділу освіти Дмитрушко Л.М., директори  загальноосвітніх та керівники позашкільних навчальних закладів.

         

   Гостей Поділянського краю вітав  Воробйов А.І., який на прикладі діяльності «своєї» громади розповів, як вважливо підтримувати соціальну сферу села. Традиційно було оглянуто навчальний заклад. Гарне враження по собі залишила виставка дитячих робіт «Тобі, єдина Україно, наші таланти уміння і краса!». Приємним сюрпризом для всіх також стала концертна програма підготовлена учнями школи.

            Далі учасники зібрання перейшли до  офіційної частини роботи колегії.  Питання, які обговорювались, стосувались забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей та учнівської молоді у Капустинській ЗОШ І-ІІІ ст. та Колядинецькому НВК, стану дотримання вимог чинного законодавства щодо соціального захисту дітей та учнівської молоді в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, підготовки матеріально-технічної бази навчально-виховних закладів району до роботи в осінньо-зимовий період, а також розвитку дитячо-юнацького футболу в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах.

            З цих питань були заслухані  Дмитрушко Л.М., Демиденко С.М, Шапран Ю.О., керівники загальноосвітніх навчальних закладів Бондаренко Л.С., Вовк Л.М., Кулибаба А.П., Гайдук Г.І., Гаркава К.І., Деуленко Н.О., Супрун М.С., Богомол Г.В.

            З усіх питань прийняті відповідні рішення.

            По закінченню колегії відбулася нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів, де розглянуті питання організованого початку нового навчального року, проведення державної атестації навчально-виховних закладів та організації святкування Дня Учителя.