Районна газета

Відбулася чергова нарада працівників освітньої галузі

Чергова нарада керівників навчально-виховних закладів району відбулася на базі опорного закладу Беївського освітнього округу – Беївській ЗОШ І-ІІІ ст. У роботі  взяли участь начальник відділу освіти Любов Дмитрушко, працівники відділу, керівники  загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

    Першим освітян району вітав очільник громади Олександр Гелеверя. Учасники робочого зібрання мали можливість ознайомитися з традиціями, здобутками та захопленням учнів навчального закладу, переглянути картинну та фотогалерею, виставку дитячих робіт. Гарне враження по собі залишила концертна програма, презентована школярами, що з першої і до останньої хвилини була пронизана духом патріотизму.

       

     На порядок денний виносилися питання, що передбачені річним планом роботи відділу освіти та ряд інших, що викликані виробничою необхідністю. Любов Дмитрушко  здійснила аналітику результатів проведення державного нагляду (контролю) у Панасівській ЗОШ І-ІІ ст., акцентувала увагу керівників навчально-виховних закладів на виконавській дисципліні. Працівники відділу освіти аналізували стан організації гарячого харчування в школах та дошкільних закладах, охоплення дітей шкільного віку навчанням, проведення профілактичних медичних оглядів учнів, забезпечення їх підручниками та навчальними посібниками. Здійснено детальний аналіз роботи шкільних сайтів та кадрового забезпечення закладів району у поточному навчальному році.

            Завершуючи роботу виїзної наради Любов Миколаївна традиційно  звернула особливу увагу на стан фінансування освітянської галузі району, економію бюджетних коштів, «яка в умовах сьогодення має бути якнайвищою».