Районна газета

«Який би рух малята не робили, - у ньому є гармонія душі!!!»

З метою збереження та зміцнення фізичного здоров'я дитини дошкільного віку, активізації роботи у фізкультурно-оздоровчому напрямку з 15 по 25 жовтня 2015 року був проведений районний етап Обласного фестивалю «Гармонія руху». У Фестивалі взяли участь усі 7 навчально-виховних комплексів та 13 дошкільних навчальних закладів  району.

Упродовж фестивального руху велика увага приділялася формуванню правильної постави, рухових навичок, координації рухів, просторового орієнтування, розвитку фізичних якостей: швидкості, спритності, витривалості, сили.

Усі проведені форми роботи наповнили дітей позитивною, світлою енергією задоволення від фізичних вправ, стали міцною основою формування у дітей дієвого бережного відношення до власного здоров'я.

До участі у фестивальних заходах активно залучалися батьки вихованців. У всіх закладах району проводилися спортивно-масові заходи, де поряд з дітими свої спортивні знання та вміння демонстрували мами, татусі та інші члени родини.

 Проводилися конкурси сімейних малюнків батьків на спортивну тематику «Спортивна сім’я», «Здоров'я дитини починається з сім'ї»,  конкурс по виготовленню нетрадиційного фізкультурного обладнання «Своїми руками та разом із батьками», анкетування для батьків «Здоров'я вашої дитини», «Спортивні здібності вашої дитини», диспут «Здоровий спосіб життя: що це?», а також ряд консультацій на фізкультурно-оздоровчу тематику.

В ході Фестивалю паралельно з першочерговими завданнями реалізовувалися завдання соціалізації, морального виховання, патріотизму та духовного зростання. Цьому сприяли такі заходи як забава «Козацькому роду нема переводу», спортисне свято «Веселі козачата», інтегроване заняття «Здоровому роду нема переводу», мультивікторина «Народна медицина», ранкова гімнастика «Кольори моєї країни» тощо.

Фестивальний тиждень завершився спортивно-музичним святом.

Відповідно до розроблених критеріїв оцінювання, журі районного етапу Фестивалю за поданими матеріалами визначили переможців:

 І місце – Липоводолинський ДНЗ (я/с) «Берізка» Липоводолинської селищної ради;

 ІІ місце – Липоводолинський ДНЗ (я/с) «Веселка» Липоводолинської селищної ради;

 ІІІ місце – Берестівський ДНЗ «Малятко» Берестівської сільської ради та Синівський ДНЗ «Золота рибка» Синівської сільської ради.

                                       ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !!!