Районна газета

ШКОЛЯРІ ТА ПЕДАГОГИ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

Кожного року 9 листопада українці підтримують гарну традицію об’єднання народу навколо українського слова, беручи участь в своєрідному мовному флешмобі - написанні радіодиктанту національної єдності

Цьогорічну акцію, яка є вже вісімнадцятою за ліком, підтримали понад чверть тисячі школярів та педагогів закладів загальної середньої освіти району. Учні з 7 по 11 класи, а також директори, заступники, вчителі-предметники перевірили себе на знання рідної мови та правил українського правопису.

В очікуванні тексту диктанту ті, хто вже його писав минулі роки, ділилися враженнями з так званими «новачками», обговорювали, яким може бути цьогорічний, і уважно дивилися пряме включення підготовки до написання.

Тридцять хвилин радіодиктанту, офіційне гасло якого - #пишеморазом, пролетіли дуже швидко, залишивши в учасників напрочуд багато вражень.

Для когось, можливо, було важкувато, для когось – не зовсім, але, в будь-якому випадку, кожен писав не просто для перевірки власних знань, а для усвідомлення, що мова поєднує 42 мільйони українців. І завдяки їй ми завжди можемо порозумітися один із одним.