Районна газета

СТАРТУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ-2019»

Запрошує юних художників з числа школярів району взяти участь у відбірковому регіональному турі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей-2019»

Конкурс традиційно проводиться у Всесвітній день охорони праці  (28 квітня). Його організатором виступає ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці та її територіальних органів.

Конкурс складається з двох етапів:

І етап Конкурсу – відбіркові регіональні тури: листопад 2018 року – лютий 2019 року;

ІІ етап Конкурсу – фінал та оголошення переможців: березень – квітень 2019 року.

Учасники Конкурсу – учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп:

  • перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;
  • друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;
  • третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.

Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Конкурсні роботи для підбиття підсумків Конкурсу на регіональному рівні надсилають учасники до Управління Держпраці у Сумській області не пізніше 15 лютого 2019 року (м. Суми, вул. Горького, 28Б, тел. для довідки (0542) 2215 84).