Районна газета

РЕФОРМА СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ – КОНСОЛІДОВАНА МЕТА ГІЛОК ВЛАДИ ТА ГРОМАДСЬКОСТІ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ

Про важливість проведення освітньої реформи для розвитку регіону не говорити не можна. Адже це один з етапів його вдосконалення, економічного зростання, результативності

На сьогодні, як показує практика, досягнення бажаного результату можливе (в переважній більшості випадків) завдяки консолідованим зусиллям влади та громадськості.

Налагоджена співпрація між владою та бізнесом на Липоводолинщині приносить свої результати, наочно демонструє як реалізується державницька політика, доручення Президента України та Уряду в освітній реформі.

Яскравим свідченням цього є вдала фінансова децентралізація, що сприяє створенню умов рівного доступу до якісної освіти, підтримці юних творчих обдарувань, розширенню можливостей для дітей з особливими освітніми потребами інтегрувати в освітній простір тощо.

Тільки на перші класи Нової української школи в районі цьогоріч з бюджетів різних рівнів використано 2,5 мільйони гривень.  При цьому частина з них – кошти районного та сільських бюджетів, спонсорів.

Як результат – в закладах загальної середньої освіти оновлено комп’ютерний контент, пристосування, комплекти меблів для учнів, сучасні робочі місця для вчителів, дидактику.

А своєчасне прийняття рішення про створення та введення в дію Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» дало можливість здобувати освіту та отримувати психолого-педагогічну допомогу фахівців «особливим дітям».

Створення сучасного дизайну фасадів та внутрішніх приміщень, осучаснення матеріально-технічної бази, придбання обладнання для кабінетів природничо-математичного циклу, інклюзивних класів опорного закладу, впровадження енергозберігаючих технологій – ось результат командної роботи кожного представника влади з громадськістю Липоводолинщини у реалізації надважливого завдання освітньої реформи – наданні якісної соціальної послуги – середньої освіти.